IVY - Wheaton
IVY
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru IVY
Recenzii
Serverul nostru a fost grozav, iar locul era foarte ocupat! Decorațiunile de sărbătoare au fost cu adevărat minunate și vesele și toată lumea de acolo părea să se distreze atât de bine! Ne întoarcem mereu de la Aurora
Iubiți locul, dar nu vă place la etaj. Zgomotul este mai rău și, de obicei, grupuri mici de oameni mai puternici se pare
Mergem la Ivy după teatru cu familia în fiecare sezon de Crăciun. Mâncarea este minunată, serverul nostru a fost foarte simpatic. De data aceasta nu se așezau la etaj, am fost puțin dezamăgiți. Gazda trebuie să învețe să se așeze puțin mai bine. Mâncam devreme, în jurul valorii de loc era în cea mai mare parte gol. Ea a așezat masa noastră pentru adulți aproape atingând o masă cu un bebeluș și copii mici cu atâtea alte zone deschise. Am cerut să ne mutăm după ce copiii alergau sălbatici și soțul meu a fost lovit cu un scaun înalt. Nu este suficient pentru a andoca o recenzie, dar ați dori totuși să o abordați
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
