ISPA Kebabs - West Perth

#14 - Pizza - West Perth, #14 - Fast Food - West Perth, Vegetarian
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

ISPA Kebabs

ISPA Kebabs
3.3 / 5 (372 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Jermaine

Recenzii

★ 3.3 / 5 from 372 reviews
savannah30
13.08.2017

Căuta o mușcătură rapidă și șansă de acest loc la un mall. Mall-ul standard care mănâncă articulație cu câteva mese și scaune împrăștiate în jur. Am luat un Flafel și băuturi și a fost într-adevăr foarte bun; surprinzător de așa. Serviciu prietenos.

harris-andrew
13.08.2017

Dacă sunteți poftă pentru Kebab, cred că Ispa Kebab ar trebui să fie locul de parcurs. Dacă nu vă place locul (după cum pot vedea din alte comentarii), faceți-vă pentru că, în ciuda faptului că, în ciuda apariției și a comportamentului personalului, ei vând kebab decent. Kebab mixt (cu ou și brânză) și cartofi prăjiți la 11,90 USD numai cred că este liniștită merită! Sunt de acord cu Fatcat în ceea ce privește strada Wellington ISPA Kebab - locul este curat și kebabul lor este bun. Ele sunt liniștite generoase în a da și carnea care este întotdeauna încântătoare!

howe-adella
13.08.2017

Serviciul Clienți aici este literalmente rușinos. Ei doar ignoră, trebuie să încerci să-i atragă atenția. Tipii ăștia nu au idee cum să trateze un client

moore-jermaine
13.08.2017

Locul minunat pentru o gustare de noapte târzie. Am luat kebabul vechi de pui cu sos de chilli fierbinte și smântână, comboul perfect și niște cartofi prăjiți. Foarte proaspătă, puiul a fost foarte fierbinte (temperatură) și cartofi prăjiți cu sare de pui gătite la comandă. Baklava lor este, de asemenea, bun dacă sunteți după un tratament dulce pentru a termina. ** NOTĂ - ele sunt plate de presare de toast kebab înainte de a servi în paperbag-ul izolat. Unele locuri fac acest lucru, unele locuri dont

wkrajcik-1
13.08.2017

Dirty, nepoliticos, dezinteresat, rezultând otrăvire alimentară! Rămâi departe luați banii în altă parte. Am mâncat aici o dată cu mama comandând Kebabul de pui și amândoi am fost bolnavi!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: