Black Tom's - West Perth

Baruri, Fructe De Mare, Australian
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Black Tom's

Black Tom's

Black Tom's
3.6 / 5 (1317 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Lilla

Cerere de rezervare pentru Black Tom's

Recenzii

★ 3.6 / 5 from 1317 reviews
lilyan06
13.08.2017

Black Tom's este cu adevărat aproape de biroul meu, așa că din cauza locației sale este un loc foarte convenabil pentru a ține diverse prânzuri și funcții de lucru. Am fost aici în grupuri mici și mari, iar în general experiența a fost atât de tristă. Am dat restaurantului multe multe oportunități de a se răscumpăra și, din păcate, continuă să se deterioreze nu numai în ceea ce privește alimentele oferite, ci mai ales serviciul. Nu recomand Black Tom lui oricine dorește o masă într-o manieră în timp util sau cu servere care vă lasă așezate la masă timp de o jumătate de oră fără a comanda și evita contactul cu ochii. Eu personal nu mă voi întoarce niciodată. Te rog, nu ....

moen-chadd
13.08.2017

Nu a fost la fel de ocupat cum am crezut că ar putea fi datorată lui Adele în apropiere, logodnicul meu de pește de pește n chips-uri a fost mare n yummy, dar mielul meu a fost atât de plin de grăsime pe care am găsit-o ciudat un bucătar-l. POTATOE Fondant a fost mic n gustos. Scallops în cazul în care frumos. Wityresses Unde nu minte, nu a dat meniu de băuturi și fără tacâmuri la logodnicul meu după starterul nostru. A luat 4Attempts pentru a câștiga atenția. A auzit masa de lângă mine plâng de mesele lor și de serviciu.

icassin
13.08.2017

În general, un bun loc de prânz bun. Serviciul poate fi uneori un pic lovit și dor, dar mai ales ok. Meniul are o mulțime de opțiuni, porții sunt generoase, iar lista de băuturi are o varietate bună.

gleason-lilla
13.08.2017

Cel mai bun buric de porc pe care l-am gustat într-o perioadă foarte lungă de timp. Serviciul de chelneriță columbiană a fost uimitor .. Vom reveni pentru a încerca restul meniului.

deshaun-kutch
13.08.2017

Experienta teribila. Au încurcat aproape toate ordinele noastre. Cele 3 din 10 ordine au fost fripturi și o oră mai târziu după ce restul au mâncat, încă nici o friptură. Apoi au servit fripturile, dar 90secunde au luat mai târziu fripturile spunând că a fost o greșeală și a dat-o unei mese care comandau bine după noi. Personalul de bar a fost frumos, chelnerii au făcut tot ce-i mai bine, dar bucătăria complet înșurubată.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: