Recenzii - McCormick's Pub

#38 - Pizza - WAYZATA, Pește, Supă

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.8 din 5
Excepţional | 627 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 28.09.2020

5.0 ★ din 10 comentarii
gflatley
28.09.2020

Ne-am așezat în masa de colț preferată din zona de luat masa. Mâncarea, serviciile au fost ambele excelente! Ca întotdeauna

juvenal89
28.09.2020

Servicii grozave, mâncare excelentă, am întotdeauna o experiență bună când iau masa la McCormicks

matt-corwin-weed9471
28.09.2020

Am avut prieteni din afara orașului și acesta este întotdeauna locul meu preferat să-i duc ... Am luat masa afară și le-a plăcut

dave77-1
28.09.2020

Doar o notă rapidă pentru a vă spune că oaspetele meu a fost foarte supărat de curățarea ferestrelor în timpul prânzului nostru

ludie19
28.09.2020

Gazda a fost foarte grațioasă și ne-a așezat devreme, deoarece s-a întâmplat să ajungem mai devreme decât rezervarea noastră efectivă. Am putut să ne așezăm și să-i așteptăm pe ceilalți cuplu de prieteni fără probleme de aproape câteva minute. Ne-a făcut să ne simțim confortabil imediat. Când în sfârșit am făcut comanda, am fost serviți într-un ritm frumos, nu grăbiți, dar nici prea încet. Chelnerița noastră era foarte bine versată în meniu și ne-a putut direcționa către câteva opțiuni delicioase de meniu. Am început o sticlă cu delicioase aripi de trandafir și pui pentru a începe. Aripile erau abundente pentru patru persoane ca aperitiv și delicioase. Toate mesele noastre au fost delicioase și a fost oferită o mousse gratuită de alune de ciocolată ca desert de ziua de naștere. Nu cred că există o alegere proastă în meniu pentru cină, iar prețurile sunt rezonabile pentru o masă de calitate. Există ceva pentru toată lumea, de la ciorbă de ceapă, chifle de homar, coaste de grătar până la pește și chips și pui afumat. Porții foarte bine dimensionate, dar nu hrănite excesiv! Atragerea absolută înapoi spre seară a fost un grup foarte zgomotos în camera mai mică, vizavi de locul în care stăteam. Am depășit zgomotul, deoarece mâncarea și serviciile au compensat excesiv această distracție. Aș sugera să cereți o masă departe de camera mai mică, dar este un restaurant mic, intim, așa că, dacă există o masă zgomotoasă, va trebui să vă ocupați de ea. Acesta este unul dintre restaurantele mele preferate din centrul orașului Wayzata și nu am fost niciodată dezamăgit de prânz sau cină acolo

Opentable
4.6 ★ din 617 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de WAYZATA