Recenzii - Petits Plats
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Matteo Kulas la Petits Plats:
Cereți ton ahi nu l-au avut. Asta a eliminat aproximativ 1/3 din meniu. Scoici comandate + scoici. Midiile erau insuficient gătite și nici măcar nu se deschideau. Scoicile au fost goale aproximativ jumătate. Chelnerițele erau noi și apologetice, sper că își poate găsi un nou loc de muncă Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 25.12.2020
Restaurantul nu ne-a onorat cardul cadou. Nici nu mi-au chemat soțul înapoi când a încercat să vorbească cu un manager.
Cereți ton ahi nu l-au avut. Asta a eliminat aproximativ 1/3 din meniu. Scoici comandate + scoici. Midiile erau insuficient gătite și nici măcar nu se deschideau. Scoicile au fost goale aproximativ jumătate. Chelnerițele erau noi și apologetice, sper că își poate găsi un nou loc de muncă