Shawn's Sushi - Warr Acres
Shawn's Sushi
Descriere
Imagini
Recenzii
Am sunat la comanda mea așa cum am făcut-o înainte, dar de data aceasta copilul meu a adormit pe drumul spre magazin. Angajatul Super Sweet a ieșit și a primit plata mea și mi-a adus comanda pentru mine, așa că nu trebuia să-l scot din mașină. Întotdeauna primesc cowboy picant și este delish! Oameni mari și sushi delicios! Recomanda foarte mult!
Love Sushi lui Shawn. Loc prietenos mic. Întotdeauna primesc cowboy picant și iubesc-o! Am început să merg acolo acum câțiva ani când am locuit în cartier. Acum călătoresc mai departe pentru că este restaurantul meu de sushi preferat!
--- ianuarie 2016 --- Ultima dată când am venit la Sushi lui Shawn, am fost cu adevărat dezamăgiți și nu ne-am întors câteva luni. Cu toate acestea, soțul meu și cu mine avem o politică atunci când vine vorba de alimente, servicii sau restaurante care au dezamăgit paleta noastră: că trebuie să le revizibil în 6 luni la un an și să văd dacă experiența noastră este încă consecventă (cu excepția cazului în care, bineînțeles, A fost o experiență teribilă, teribilă care nu poate fi remediată). Deci, am ajuns să încercăm sushiul lui Shawn - și am fost încântați decent. Încă nu este cel mai bun sushi pe care l-am încercat vreodată, dar calitatea a devenit mai bună (înainte, a fost la par, dacă nu mai puțin de zilele de "bacanie" Sushi). Am comandat ruloul vulcanic, atomic TOOTSIE și farfuria de tip Tofu Shawn. Rolurile sale de sushi erau cu aromă decentă, iar tofuul picant a fost bun, mai ales dacă aveți nevoie să vă ștergeți sinusurile și doriți ca ceva ușor să coborâți în gât. În timp ce sushiul său nu este ceva pe care îl voi întoarce înapoi pentru a încerca, eu ... citiți mai mult
--- ianuarie 2016 --- Ultima dată când am venit la Sushi lui Shawn, am fost cu adevărat dezamăgiți și nu ne-am întors câteva luni. Cu toate acestea, soțul meu și cu mine avem o politică atunci când vine vorba de alimente, servicii sau restaurante care au dezamăgit paleta noastră: că trebuie să le revizibil în 6 luni la un an și să văd dacă experiența noastră este încă consecventă (cu excepția cazului în care, bineînțeles, A fost o experiență teribilă, teribilă care nu poate fi remediată). Deci, am ajuns să încercăm sushiul lui Shawn - și am fost încântați decent. Încă nu este cel mai bun sushi pe care l-am încercat vreodată, dar calitatea a devenit mai bună (înainte, a fost la par, dacă nu mai puțin de zilele de "bacanie" Sushi). Am comandat ruloul vulcanic, atomic TOOTSIE și farfuria de tip Tofu Shawn. Rolurile sale de sushi erau cu aromă decentă, iar tofuul picant a fost bun, mai ales dacă aveți nevoie să vă ștergeți sinusurile și doriți ca ceva ușor să coborâți în gât. În timp ce sushiul său nu este ceva pe care îl voi întoarce înapoi pentru a încerca, știu că nu voi fi înspăimântat sau ezită să încerc celelalte roluri de sushi și vase din nou!
