Greenhouse Bistro - Vienna

Mediterranean, Italian, Supă
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Greenhouse Bistro

Greenhouse Bistro

Greenhouse Bistro
3.7 / 5 (8384 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Aanand

Cerere de rezervare pentru Greenhouse Bistro

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 3.7 / 5 from 8384 reviews
fredrick-schumm
10.05.2021

Ziua Mamei Brunch. Totul a fost frumos. Mâncarea și serviciul au fost bune. Poate că un pic mai rece afară pentru a avea usi de terasă deschise, dar poate că a fost o precauție covidă

inessa-mishin
10.05.2021

Serverul a fost minunat, dar în buruieni. Poate că încă sub funcția de a ieși din Covid? Muzica a fost prea tare. A trebuit să strige la însoțitorul de cină. Mâncarea a fost delicioasă

roscoe-27
18.10.2019

Am ajuns la Green Bistro și am arătat frumos. Cu toate acestea, odată ce am intrat în interiorul mesei noastre, atunci când lucrurile au rămas! Nu am fost întâmpinați deloc. Nimeni nu ne-a spus unde să stăm așa că am stat acolo până când am întrebat pe cineva care se plimba. Apoi le-a luat minute pentru a veni chiar la masă pentru a ne lua ordinea de băutură. După ce am fluturat în cele din urmă pe cineva în jos pentru a lua comanda noastră a durat alte minute pentru a obține băuturile noastre! În cele din urmă, am fost gata să comandați alimente, dar încă o dată niciun chelner sau server nu sa întors vreodată la masa noastră, așa că a trebuit să ne îndreptăm pe alt server pentru a ne lua comanda. Am comandat două elemente și am ieșit singură, așa că a trebuit să întrebăm pe cineva în care era mâncarea noastră. Odată ce am cerut că am aflat că ordinul nu a fost plasat, așa că a trebuit să așteptăm un alt min pentru mâncare. Am comandat o singură lovitură și nu am primit niciodată lovitura, așa că am cerut managerului despre împușcăturile noastre și un server vine și ne-a spus că au ieșit din lichior pe care l-am cerut. De ce ar lua totul minute! Comunicarea era săracă și apoi să o oprească când am cerut o verificare a fost pe masa noastră în câteva minute care era ironică! Ei au adăugat o gratuitate, totuși nu merita un sfat! Nu mă voi întoarce niciodată și nu voi recomanda acest loc nimănui

aanand-1
08.09.2023

Am apelat la rezervarea noastră pentru a găsi restaurantul a fost închis. Ora regulată a mesei Rezervarea noastră a fost făcută cu zile în avans ....

jerrod-39
19.04.2023

Momo-ul vegetal a fost remarcabil. Usturoiul nan a fost gătit la perfecțiune. Din păcate au rămas fără miel, dar întâlnirea mea a ales curry de capră și mi-a plăcut cu adevărat. Serviciul a fost foarte bun. Aștept cu nerăbdare următoarea masă acolo.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: