Recenzii - Bibi Bistro
Rezumatul recenziilor
Bibi Bistro, unul dintre cele mai vechi restaurante din Vama Veche, continuă să atragă iubitorii de gastronomie cu o atmosferă plăcută și o terasă frumoasă. Deși meniul oferă opțiuni variate, unele preparate, precum ouăle Benedict sau anumite fructe de mare, pot dezamăgi. Cu toate acestea, preparatele tradiționale, precum hamsia cu mămăligă sau ciorba de burtă, sunt apreciate, iar servirea este adesea rapidă și prietenoasă. Prețurile sunt puțin mai ridicate, dar calitatea alimentelor și muzica bună compensează. Bibi rămâne un punct de întâlnire pentru localnici și turiști, atrăgând în fiecare an noi și vechi vizitatori.
A fost Anonym la Bibi Bistro în:
Acest loc are oferte bune pentru micul dejun și este foarte accesibil și ușor de ajuns. Este potrivit pentru grupuri mari deoarece au mese mari. Mâncarea este bună. Nu sunt multe opțiuni pentru vegetarieni. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.01.2018
Mâncare și servicii foarte bune, prețurile sunt similare cu cele din alte restaurante din Vama Veche, dar calitatea este foarte ridicată!
Un singur meniu a costat aproximativ 100 de lei (30 de euro) pentru două persoane. De obicei, acest tip de masă costă în jur de 60 sau 70 de lei, deci acest bistro este puțin scump, dar mâncarea este excelentă și băiatul care ne-a servit a fost foarte plăcut.