Recenzii - La Frontiera
Rezumatul recenziilor
Restaurantul oferă o varietate mare de băuturi, cu timp de așteptare mediu până destul de lung. Mâncarea este de bază, mai mult pentru a potoli foamea decât pentru o experiență culinară. Cu toate acestea, este o opțiune bună și mai curată decât alte restaurante din Vama Veche. Se pot servi mic dejun, prânz și cină. Un punct forte ar fi locația aproape de mare. O recomandare specială ar fi pizzele, care, deși restul meniului este departe de a fi perfect, sunt foarte gustoase.
A fost Anonym la La Frontiera în:
- O gamă destul de mare de mâncare și băuturi.- Mâncarea a fost adusă foarte repede. A fost gustoasă și în porții destul de mari.- Prețurile sunt ok. Nu foarte ieftine, dar nici foarte scumpe. Aș spune decent.A trebuit să așteptăm destul de mult până au venit să ne ia comanda (și nu era o seară aglomerată).
Ce nu-i place lui Anonym la La Frontiera:
După ce am mâncat, am cerut nota de plată de 3 ori și am așteptat alte 10 minute până când a sosit. Mâncarea bună și prețuri corecte, dar serviciul foarte slab. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.01.2018
După ce am mâncat, am cerut nota de plată de 3 ori și am așteptat alte 10 minute până când a sosit. Mâncarea bună și prețuri corecte, dar serviciul foarte slab.
Dacă treci pe aici, poate ar trebui să încerci scoici pe plită. Vin cu mamaliga si mujdei si sunt destul de bune.
- O gamă destul de mare de mâncare și băuturi.- Mâncarea a fost adusă foarte repede. A fost gustoasă și în porții destul de mari.- Prețurile sunt ok. Nu foarte ieftine, dar nici foarte scumpe. Aș spune decent.A trebuit să așteptăm destul de mult până au venit să ne ia comanda (și nu era o seară aglomerată).