Khamma Ghani - Vadodara

#6 - Kebab - Vadodara, #30 - Vegetarian - Vadodara, Rajasthani
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Khamma Ghani

Khamma Ghani
4.0 / 5 (2518 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Rimi

Recenzii

★ 4 / 5 from 2518 reviews
laveena61
11.08.2017

O experiență foarte plăcută în general. Dal Bati a fost grozav, Lal Maas Dry a fost picant, dar aromat, iar puiul special chulha pentru ziua aceea a fost la fel de satisfăcător. O experiență foarte autentică. Cu siguranță aș vizita din nou. Recomandat!

sama-ajay
11.08.2017

Din păcate, nu am dat clic pe imaginile cu mâncare, deoarece am fost atât de răsfățați și de profund implicați în prepararea unuia dintre cele mai bune feluri de mâncare din Rajasthani, cu o notă fantastică a bucătarului său Garwali. Role de hârtie, pahadi pander, palak shorba in starters r to die for ..... Papad Sabzi, Dhungara paneer cu un gust de fum, tot felul de daal sunt delicioase. Proprietarul, domnul Sanjay, oferă unele dintre cele mai bune ospitalități din jur. A fost a 6-a vizită a mea și în prezent planific următoarea ... trebuie să vizitez locul. Recomandat și pentru non-vegetarieni. Yummmm

qbodnarenko
11.08.2017

Decorul este grozav .. prima impresie .. awsm ... mâncarea este și autentică în Rajasthani ... și prețul este moderat .. (veg. Alimente) .. experiență generală excelentă ..

rimi39
11.08.2017

Cum naiba se numesc „AUTENTICI”? Carnea de oaie a fost gătită în Laal Maans și ni s-au servit oase doar într-un bulion fierbinte în loc de carne. Nici suma nu era ideală. Chelnerii au fost confuzi ei înșiși, fără hârtie de șervețel pe masă. Jumătate din lucrurile din meniu nu erau disponibile. Mașina lor R.O nu funcționa, așa că ne-au servit apă îmbuteliată fără permisiune și chiar ne-au taxat pentru asta. ???? Vizita pe propria răspundere ... singurul lucru care mi-a plăcut a fost ambianța.

prabha-lalla
11.08.2017

Cel mai prost personal ... am rezervat un loc pentru 3 persoane și chiar după ce am ajuns acolo la ora solicitată, au refuzat să-mi servească mâncare ... personalul este mincinos ... Audierea managerului a fost atât de nerușinată încât mi-a cerut să păstrez sunetul pentru ca alți clienți să nu audă ... chiar și ei încetează să mai vorbească după ora 14:00 ... fără îndoială că mâncarea este bună ... nemulțumiți ... Nu își tratează bine clienții. Cel mai prost personal pe care l-am întâlnit vreodată.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: