Kaphi Pibama - Vadodara
Kaphi Pibama
Descriere
Imagini
Recenzii
Cappucino a fost ok. Loc confortabil pentru distracție și bârfe cu frndz. Pizza cu brânză a fost, de asemenea, ok. Designul interior a fost fantastic i-a plăcut (jantele pentru biciclete și liniile de conectare la becuri erau fabuloase). Mulțumesc.
Ambianța cafenelei este bună. Management slab Nici o salutare pentru nevoile clientului Personal egoist Un lucru care te va amâna este serviciul personalului. Am comandat un mini platou Paneer, în care este menționat în meniu că vine cu 6 bucăți, dar când am fost serviți, a venit doar cu 4 bucăți mici de arahide, slabe, care nu merită deloc banii care erau listați undeva 110 ₹. Când am arătat greșeala în cantitatea de mâncare cu privire la ceea ce a fost menționat în meniu și ce a fost servit, serverul a răspuns cu „Doamnă, este scris 6, dar vor veni doar 4 bucăți”. Am subliniat apoi că „Nu poți scrie sandwich în meniu și să ne servești tortilla, dacă mergem după logica ta”. Niciunul dintre membrii personalului nu a făcut nimic pentru a corecta greșeala. Am ajuns să anulăm comanda pentru aceasta. Mă gândeam să-i spun indiferent cât de mult ar fi factura, voi plăti doar 50 ₹ și voi pleca. După aceea, serverul nostru a început să ne dea ochiul rău. Muzica pe care o cântau era foarte monotonă și tristă, așa că unul dintre prietenii mei le-a spus să schimbe pista. Solicitarea a fost ignorată. Apoi, am comandat un brownie sfărâmător cu înghețată care avea un preț de 150 ₹, iar lingura de înghețată era mai mare decât brownie-ul. De asemenea, ciocolata a fost arsă. Din nou, nu merită banii. În timp ce plăteam, i-am oferit casierului o bancnotă de ₹ 2000, apoi se dovedește că nu au avut nicio schimbare care să-mi dea o factură de 860 ₹. Casierul a spus că va trebui să iasă și să obțină schimbarea, așa că am ajuns să plătesc cu cardul.
Loc prea zgomotos ... Dar bine pentru colegiul școlii cam pentru oameni .. Locul aglomerat și toaleta nu sunt curățate .. prea murdare. Serviciul este, de asemenea, prost aici.
Așadar, iată-mă, băieți, vă aduc o recenzie nrw despre programul meu de cafenea din weekend la @kaphi pibama. Un loc foarte decent pentru care prietenii pot participa, deoarece este inima orașului. Ambianța bună și muzica adaugă încântarea cafenelei. Cel mai bun lucru: ciocolată shake, băieții încearcă acest lucru merită un preț. MULȚUMESC MAI TÂRZIU #shyjoreview
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

