Dawat Food Resort - Vadodara
Dawat Food Resort
Descriere
Imagini
Recenzii
Restaurantul Paneer Chilli, Manchurian și Paneer Barbeque Sizzler @Dawat. Cantitatea și calitatea sunt suficient de abundente ???? Acest loc are mâncare excelentă, împrejurimi fermecătoare și un meniu vibrant. ???? Există cabane separate pentru restaurantul Veg și Non Veg ???? și un spectacol live care îți stabilește cu adevărat starea de spirit ???? Serviciul neglijent și chelnerii fără experiență sunt singurele dezavantaje. Dar, pe ansamblu, o vizită obligatorie pentru a lua masa ????
Nici nu vreau să îi dau 1 stea, deoarece merită doar o stea negativă. Mâncarea pe care o servim este veche și rece. Se percepe ca un restaurant de 5 *. Chelnerii nu sunt instruiți și se varsă în timp ce ne servesc mâncare. Managerul este nepoliticos și nu vrea să facă nimic în ciuda tuturor neajunsurilor. Când am renunțat complet la mâncare în acest loc și le-am cerut să ambaleze mâncarea comandată, ne-au trădat din nou împachetând niște alimente neordonate pe care le-am descoperit după ce am ajuns acasă și am deschis pachetul. Multe articole lipsesc. În rezumat, ei înșeală publicul în mod deschis în numele mâncării și al ambianței. Am avut o experiență foarte proastă și am decis să nu mai merg din nou și un avertisment pentru oricine se gândește să încerce mâncare acolo.
Un loc foarte frumos pentru a fi seara. Aveam mâncare non-vegetariană aici. Gustul a fost grozav. Cu siguranță recomand. Așezat frumos în aer liber. De asemenea, au scaune interioare cu aer condiționat. Ambianță foarte frumoasă.
Una dintre cele mai bune mese ambientale din oraș cu un loc deschis și un pavilion. Ciorbă de manchow de pui comandată, care a fost foarte drăguță, dar legumele calde și acre au un gust destul de acru. Masala Papad a fost grozav și surprinzător de crocant, spre deosebire de alte restaurante Am comandat un pui chinezesc care venea fără fum, care era cel mai rău. Personalul era prea dezinvolt, chiar dacă era duminică. El a explicat că, din moment ce este un weekend, oferim Sizzler fără fum. Nu există aer condiționat funcțional și nu se iau măsuri pentru acesta Personalul nu este foarte cooperant și responsabil Tipul care a primit comanda tocmai a uitat să facă comanda noastră până la aproape 45 de minute și după aceea a trebuit să așteptăm încă 45 de minute pentru un sizzler cu gust bun, dar care a venit fără cea mai bună parte a sizzlerului "FUM
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

