Park View - Udaipur
Park View
Descriere
Imagini
Recenzii
Mâncare bună și ambianță bună. Toți chelnerii erau unchi vechi și acest lucru a făcut ca locul să se simtă foarte confortabil. Așteptarea este puțin mai lungă, dar cred că mâncarea și gustul compensează acest lucru!
Udaipur are foarte puține opțiuni bune pentru restaurantele non-vegetariene și dintre acestea mai rare sunt cele care servesc o carne de oaie bună. Parkblick este unul dintre ei. Am fost la acest restaurant încă din timpul școlii și a ținut pasul cu vremurile, dar nu știu până când? Interiorul și ambianța au rămas neschimbate de la școală, dar au fost bine îngrijite și îngrijite din nou. Comanda noaptea a fost supă de pui Manchow, pui Malai Tikka, urmată de carne de oaie Masala și Butter Naan. Au o vedere unică asupra supei Manchow aka Hot n Sour Fried Noodle Soup și nu vă vor dezamăgi dacă vă mențineți gusturile. Malai Tikka se topește doar în gură, deoarece se bazează exact pe arome și greieri. Masala de oaie a fost o surpriză, deoarece a trecut mult timp de când nu am avut oaie aici. Vă servesc părțile mai bune ale mielului decât carnea alunecoasă, ca alte restaurante din Udaipur. Sosul avea gradul de căldură necesar de când aveam copii cu mine. De remarcat în special sunt ardeii iute și roșiile prăjite. Și untul naan nu te poate dezamăgi niciodată aici, bine copt și acoperit cu o mulțime de kilonjee. Iată cum să faci naan calea Mughlai. Personalul a fost întotdeauna politicos și de ajutor, deoarece vârsta este pe partea greșită și serviciul se aprinde rapid. Nu trebuie să așteptați niciodată mai mult de maximum 10 minute pentru ca mâncarea să sosească și maximum 2-3 minute pentru comenzile repetate de naan sau roti. Prețul este foarte competitiv în zilele noastre și sper că acest restaurant va rezista bine în timp. Mă duc la Park View la patru și jumătate din cinci
Udaipur are foarte puține opțiuni bune pentru restaurantele non-vegetariene și dintre acestea mai rare sunt cele care servesc o carne de oaie bună. Parkblick este unul dintre ei. Am fost la acest restaurant de când eram la școală și a ținut pasul cu vremurile, dar nu știu până când? Interiorul și ambianța au rămas neschimbate de la școală, dar au fost bine îngrijite și îngrijite din nou. Comanda noaptea a fost supă de pui Manchow, pui Malai Tikka, urmată de carne de oaie Masala și Butter Naan. Au o vedere unică asupra Manchow aka Supa de tăiței prăjită Hot n Sour și nu vă vor dezamăgi dacă vă mențineți gustul. Malai Tikka se topește doar în gură, deoarece se bazează exact pe arome și greieri. Masala de oaie a fost o surpriză, deoarece a trecut foarte mult timp de când nu am avut oaie aici. Vă servesc părțile mai bune ale mielului decât carnea alunecoasă, ca alte restaurante din Udaipur. Sosul a avut căldura potrivită, după dorință, din moment ce eu ... citiți mai multe
Cea mai proastă mâncare ... uitați că chinezii nici măcar nu încearcă ... cel mai prost serviciu ... să plătiți taxe de serviciu și să primiți servicii de flop este cel mai rău. Voi încerca să nu mă mai întorc acolo pentru a avea chinezi. . A fost o risipă totală de bani.
Așa cum sugerează alți bucătari, este unul dintre cele mai bune restaurante din Udaipur. Ambianța este decentă, personalul este politicos și recomandă o varietate de alimente pentru un grup (mai mult de 4 persoane). Am fost cu cei 7 prieteni ai mei și toată lumea a fost impresionată de calitatea mâncării pe care o aveam. Cea mai bună parte a fost acadea de pui pe care ne-a plăcut cu toții împreună cu chiliul de pui. Mâncarea în general a fost delicioasă. Ps: Ascultați sugestiile pe care le fac pentru a facilita comanda.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
