Jamil's - Tulsa

Fructe De Mare, Friptură, Bere
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Jamil's

Jamil's

Jamil's
3.6 / 5 (1908 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Ally

Cerere de rezervare pentru Jamil's

Recenzii

★ 3.6 / 5 from 1908 reviews
bbogan-2
11.08.2017

Am mers la Jamie pentru o sărbătoare nouă de ani. Serviciul a fost excelent, iar mâncarea era teribilă. Am cerut o friptură osoasă totală și mi-au spus că au ieșit. Soția mea și cu mine am avut fripturi de case Porter care au fost grele ca o boot. Mâncarea a inclus o salată de salată care a fost salată de salată cu o îmbrăcăminte de oțet. Soția mea și cu mine am mâncat o parte din salată. Două zile mai târziu am avut amândoi un caz rău de otrăvire alimentară Nu ne vom întoarce niciodată

paula31
11.08.2017

Mama și sora mea au venit în seara asta. Serverul nostru a fost Karon Era foarte politicos .. a spus că va avea grijă de noi ne-a adus delicioase hors d'oeuvres. Cele mai bune rulouri de varză Coaste, tabuli, și chiar proprietarul au venit și s-au așezat cu noi. Mare alimente Și serviciul mare se va întoarce! :-)

nschiller
11.08.2017

A intrat și ritmul a fost mort, poate că 12 oameni mănâncă acolo la ora 19:30 într-o sâmbătă noaptea. Întrebat să fie așezat pentru că 3 persoane i sa spus că cineva mă va liniști în curând, am așteptat 15 minute și un grup de 4 au venit să poarte pantaloni de transpirație și o cămașă hawaiană și au fost așezate imediat. Întrebat de ce nu am fost așezați și ea a spus că îmi pare rău că am uitat de tine, a spus că voi avea pe cineva să se scadă acum ..... 20 de minute mai târziu încă nici un loc, așa că am ieșit! Niciodată nu voi mânca din nou acolo!

ally-schowalter
11.08.2017

Am mers în noaptea trecută a lui Jamil pentru aniversarea noastră de cea de-a 17-a nuntă! A fost cu siguranță una dintre cele mai memorabile serate pe care le-am avut, dar nu atât de mult pentru mâncare! Nu mă înțelege greșit mâncarea a fost delicioasă ca de obicei ...... Când l-am primit! Prime Rib a fost excelent ...... Am fost așezați la ora 17:30 treizeci de minute mai târziu, chelnerul Joel ne-a adus apă ..... încă 20 de minute înainte de a-și realiza că nu am primit un meniu și cu zece minute înainte El ne-a adus morcovi și bastoane de țelină și hummus! El a luat în cele din urmă comanda noastră, dar înainte de a fi livrat tânărul Joel să renunțe și a ieșit părăsind proprietarul și personalul într-un vârf! A fost nevoie de încă 20 de minute pentru ca personalul să-l întărească pe Mess Young Joel făcut! Când totul a fost spus și terminat, am fost în sfârșit în drum spre casă la ora 20:15! Așa cum am spus o cină memorabilă și un spectacol! Ce distracție, dar în această seară nu a fost vina lui Jamil! Această responsabilitate de răspuns se află pe umărul tânărului Joel! Să sperăm că rămâne în afara afacerii de afaceri, iar partidul care i-a dat o referință de locuri de muncă se va abține în viitor! O mulțime de oameni ar fi avut probabil că a înțepenit chelnerița, dar aceasta nu a fost vina celorlalți personal! Deci, vă rugăm să nu lăsați o experiență proastă să vă împiedicați să vă bucurați de un restaurant excelent!

legros-adalberto
11.08.2017

Am mers în noaptea trecută a lui Jamil pentru aniversarea noastră de cea de-a 17-a nuntă! A fost cu siguranță una dintre cele mai memorabile serate pe care le-am avut, dar nu atât de mult pentru mâncare! Nu mă înțelege greșit mâncarea a fost delicioasă ca de obicei ...... Când l-am primit! Prime Rib a fost excelent ...... Am fost așezați la ora 17:30 treizeci de minute mai târziu, chelnerul Joel ne-a adus apă ..... încă 20 de minute înainte de a-și realiza că nu am primit un meniu și cu zece minute înainte El ne-a adus morcovi și bastoane de țelină și hummus! El a luat în cele din urmă comanda noastră, dar înainte de a fi livrat tânărul Joel să renunțe și a ieșit părăsind proprietarul și personalul într-un vârf! A fost nevoie de încă 20 de minute pentru ca personalul să-l întărească pe Mess Young Joel făcut! Când totul a fost spus și terminat, am fost în sfârșit în drum spre casă la ora 20:15! Așa cum am spus o cină memorabilă și un spectacol! Ce distracție, dar în această seară nu a fost vina lui Jamil! Această responsabilitate de răspuns se află pe umărul tânărului Joel! Să sperăm că rămâne în afara ... citiți mai mult

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: