Desăvârșit, ne-am dorit asta. Exact cum să fie acasă. Desăvârșit, ne-am dorit asta. Exact cum să fie acasă.
★★★★★
Am avut un prânz foarte gustos, un fel de mâncare tradițional. Este un loc foarte plăcut pentru a te bucura alături de o familie minunată, iar personalul a fost... Am avut un prânz foarte gustos, un fel de mâncare tradițional. Este un loc foarte plăcut pentru a te bucura alături de o familie minunată, iar personalul a fost foarte prietenos. Voi reveni cu siguranță.