Kona Grill - Troy
Kona Grill
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Kona Grill
Recenzii
Aceasta a fost prima dată la Kona Grill, ceilalți doi membri ai partidului meu au fost acolo înainte. Mi-a plăcut și sunt sigur că mă voi întoarce din nou. Chelnerul nostru, Marcus a fost foarte bun, persontabil, atent și prietenos
Am avut un prânz la interviu la Kona cu o altă companie și prietenul meu sa așezat la această masă pentru a face Sur
Ele nu respectă instrucțiunile COVID cu spațierea mesei sau dimensiunea partidului. Cred că ei se gândește dacă ar pune oamenii înapoi în spate, virusul nu se poate răspândi, dar asta nu este logic deloc. Chelnerul nostru a venit de două ori pentru a ne spune că mâncarea noastră era aproape gata și el a alergat să o primească, apoi a dispărut timp de douăzeci de minute. Managerul a trebuit să se întoarcă și să explice că au fost susținute și mâncarea noastră nu a început încă. Am ajuns în așteptarea unui total de o oră în timp ce partidele care au sosit după noi și-au luat mâncarea înaintea noastră. Când au adus mâncarea au adus doar trei din cele patru entrees
Friptura a fost blanda. Cartofi uleioși. Decor este foarte uzat; în special tabelele de luat masa. Experiența generală a mesei a fost medie în cel mai bun caz. Restaurantul pare obosit
Serverul nostru a fost incredibil, dar personalul bucătăriei este absolut îngrozitor. Familia mea și am mâncat la acest restaurant și am stat la masă timp de aproape ore, fără a primi mâncarea noastră. Am primit aperitivul nostru la scurt timp după ce am comandat, dar când am comandat entrele noastre de cină, nu erau unde să fie găsite. Familia mea și cu mine am fost foarte răbdători și am așteptat a așteptat și am așteptat, dar nu a venit niciodată nimic. Serverul nostru ne-a continuat să ne spună situația din bucătăria în care bucătăria continua să împingă comanda noastră și de fiecare dată când serverul va împinge ordinea în sus, bucătarii ar împinge ordinele înapoi. Aceasta nu este prima dată când am avut servicii teribile în această locație în ultimele două luni. Voi fi sigur că nu trec niciodată piciorul în acest restaurant vreodată. Mi-am informat prietenii și familia acestui incident și mi-au spus, de asemenea, că au același lucru în această săptămână trecută. Este o rușine că acest restaurant a fost odată ce locația de a merge și este acum undeva nu voi merge niciodată la picior din nou. Nu înțeleg cum este nevoie de peste două ore pentru a pregăti cinci entrées. Nu suntem mese la un restaurant Fivestar
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
