Recenzii - Sushi Master
Japonez, Sushi, Servicii De Livrare
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.1 din 5 Bine | 9 comentarii
A fost Anonym la Sushi Master în:
Au câteva opțiuni și am comandat de două ori combo-urile lor, au fost foarte gustoase, cu siguranță voi comanda din nou de la ei: https sushimaster.ro/timisoara/menu/vegan Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 25.03.2023
4.0 ★ din 6 comentarii
Au câteva opțiuni și am comandat de două ori combo-urile lor, au fost foarte gustoase, cu siguranță voi comanda din nou de la ei: https sushimaster.ro/timisoara/menu/vegan
Happycow
Ultimul update : 12.09.2023
3.0 ★ din 3 comentarii
Au o varietate destul de mare de opțiuni și am comandat de două ori combouri de la ei și au fost foarte gustoase, cu siguranță voi mai comanda de la ei: [hidden link]
FAQ
Cel de-al doilea cel mai apropiat loc de parcare este Pensiunea Ana Maria, la 656 metri de Sushi Master.