Recenzii - Sushi Master

Japonez, Sushi, Servicii De Livrare

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.1 din 5
Bine | 9 comentarii

A fost Anonym la Sushi Master în:

Au câteva opțiuni și am comandat de două ori combo-urile lor, au fost foarte gustoase, cu siguranță voi comanda din nou de la ei: https sushimaster.ro/timisoara/menu/vegan Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 25.03.2023

4.0 ★ din 6 comentarii

Au câteva opțiuni și am comandat de două ori combo-urile lor, au fost foarte gustoase, cu siguranță voi comanda din nou de la ei: https sushimaster.ro/timisoara/menu/vegan

craciun-severin
26.06.2022

Optiunile vegane sunt marcate clar si sunt aproximativ 5 dintre ele. In mod special, delicioase sunt sushi-urile tempoura vegane si un vegane cu alge. Recomand cu caldura.

Au câteva opțiuni și am comandat de două ori combo-urile lor, au fost foarte gustoase și cu siguranță voi mai comanda de la ei: [link ascuns]

Happycow

Ultimul update : 12.09.2023

3.0 ★ din 3 comentarii
virtual-8
12.09.2023

Au o varietate destul de mare de opțiuni și am comandat de două ori combouri de la ei și au fost foarte gustoase, cu siguranță voi mai comanda de la ei: [hidden link]

marinescu-anabela
12.09.2023

Opțiunile vegane sunt clar etichetate și sunt aproximativ 5 dintre ele. Sushi-ul vegan tempura și unul vegan cu alge sunt în mod deosebit gustoase. Recomand.

Este cu adevărat un fast food scump.

FAQ

Cel de-al doilea cel mai apropiat loc de parcare este Pensiunea Ana Maria, la 656 metri de Sushi Master.

Restaurante bine cotate în apropiere de Timişoara