Recenzii - Rhetoric
Rezumatul recenziilor
Restaurantul din centrul vechi se remarcă printr-un meniu creativ și preparate gustoase, însă serviciile lasă de dorit. Deși atmosfera este plăcută, cu o terasă confortabilă și design atrăgător, clienții se plâng de timpi mari de așteptare și atitudine nepăsătoare din partea personalului. Feedbackul pozitiv se concentrează pe calitatea mâncării, în special pastele, și pe atmosferă, în timp ce nemulțumirile se referă la lipsa de organizare și de atenție. Mulți vizitatori speră că restaurantul va îmbunătăți experiența servire, având în vedere potențialul său remarcabil.
A fost Anonym la Rhetoric în:
Aleg adesea acest loc pentru a-mi lua prânzul în zilele de lucru. De obicei cea mai bună alegere a mea, întrucât meniurile sunt diferite de restul ofertei din această zonă (într-un mod bun), mâncarea este bună și nu trebuie să așteptați o veșnicie. Uneori, mâncarea este puțin rece când este servită, dar nimic nu este perfect și asta se întâmplă și în altă parte. Locul este destul de mic dacă doar partea interioară es... Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Rhetoric:
Lovley loc cu un meniu foarte creativ și mâncare excelentă. Din păcate, serviciul a fost foarte prost. Pe măsură ce am venit (4 persoane) nimeni nu s-a simțit responsabil pentru noi. Eu am cerut meniu după 15 minute de așteptare. Unii dintre noi au comandat o supă ca aperitiv, care a venit după 55(!) minute. Nu au avut timp să-l termine, felul principal a venit cam 5 minute mai târziu pentru noi 2, unul dintre noi a... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.01.2018
Rezervarea a fost facută în avans, toată lumea a vrut meniul zilnic (nimic special): - pentru 15 persoane, servirea mâncărurilora durat aproximativ 1h40min (fără desert). Personal total neprietnos, chiar agitat pot spune - 1 din 15 nu a primit felul principal... paste nu a fost destul, erau pe casa scării la momentul respectiv. Ar merita să îmbunătățească puțin comportamentul personalului și al proprietarului.
Lovley loc cu un meniu foarte creativ și mâncare excelentă. Din păcate, serviciul a fost foarte prost. Pe măsură ce am venit (4 persoane) nimeni nu s-a simțit responsabil pentru noi. Eu am cerut meniu după 15 minute de așteptare. Unii dintre noi au comandat o supă ca aperitiv, care a venit după 55(!) minute. Nu au avut timp să-l termine, felul principal a venit cam 5 minute mai târziu pentru noi 2, unul dintre noi a mai așteptat vreo 8 minute și ultima persoană și-a luat felul după încă 10 minute. Pe scurt: a fost dezastruos. O să mai dau acestui loc o șansă pentru că mâncarea a fost, așa cum am spus, foarte bună. Sper că va fi mai bine, altfel va fi ultima mea vizită în acest loc minunat.
Am mers aici pentru o cafea, dar meniul de mâncare arăta foarte delicios, așa că am decis să mâncăm. A fost delicios! Personalul de aici este foarte vesel, fericit și oferă un serviciu atent foarte bun. Cu siguranță ne vom întoarce! Recomand 100%!
Aleg adesea acest loc pentru a-mi lua prânzul în zilele de lucru. De obicei cea mai bună alegere a mea, întrucât meniurile sunt diferite de restul ofertei din această zonă (într-un mod bun), mâncarea este bună și nu trebuie să așteptați o veșnicie. Uneori, mâncarea este puțin rece când este servită, dar nimic nu este perfect și asta se întâmplă și în altă parte. Locul este destul de mic dacă doar partea interioară este deschisă (de exemplu, iarna sau în zilele ploioase). Pretul este foarte bun deocamdata.