Recenzii - Dinar
Rezumatul recenziilor
Un restaurant sârbesc frumos decorat cu obiecte rustice, care te duc cu gândul la trecut. Porțiuni mari de mâncare delicioasă la prețuri rezonabile, iar personalul este foarte profesionist. Un loc excelent pentru o întâlnire de afaceri sau orice alt eveniment important. Serviciul poate fi îmbunătățit, dar în general este o experiență plăcută și recomandăm acest restaurant pentru cei care își doresc o masă delicioasă într-un ambient primitoare și relaxant.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 26.08.2022
Mâncare bună, serviciu bun, pregătiți să vă ofere toate informațiile de care aveți nevoie!
Very good local food! Excelent combination of different meats in the plates to share. Very good quality price.
Experiența a fost uimitoare, chelnerița a fost foarte prietenoasă și mâncarea a fost delicioasă. vinul a fost, de asemenea, foarte bun iar decorul locului era foarte frumos! Recomand acest restaurant.
Serbian restaurant, beautifully decorated with rustic objects. A wheelbarrow with a wooden wheel hung from the ceiling, with which I carried the corn from the garden when I was a child. I recognized a lot of objects used in peasant households. Very interesting, like a trip to the past. Good food, very large portions. About the prices, I ordered Serbian “Chevap” plate (600g) and paid 56Ron. So not very small, but not huge.
Locul este foarte mare și stilul este uimitor. Este ca și cum ai fi înfipt într-o veche tavernă. Mâncarea este excepțională și gustoasă, o evaluare foarte bună din partea mea. Deși este scump, merită toti banii. În plus, personalul a fost foarte profesionist. Recomand acest restaurant pentru călătorii de afaceri, întâlniri, petreceri și orice alt eveniment când căutați un loc excepțional și scump pentru un eveniment important.