Miral - Timişoara
Miral
Descriere
Imagini
Recenzii
Oh, Doamne, nu-mi vine să cred! Mâncarea a avut un gust atât de bun. Îmi place tot ce am mâncat aici. De asemenea, smoothie-ul cu oreo a fost perfect. Aș dori să recomand acest restaurant tuturor prietenilor și familiei asiatice.
Mâncare turcească excelentă la prețuri mai mult decât decente. O revelație foarte frumoasă, având în vedere locația sa ascunsă în cartier. Porțiile sunt uriașe, am fost aici de două ori și ne-a plăcut foarte mult. Limonada a fost cu adevărat bună! Este o experiență culinară complet diferită față de bucătăria clasică românească/italiană care inundă Timișoara. Ne-am bucura să ne întoarcem în Timișoara.
Mâncare delicioasă la un preț foarte rezonabil! Poți alege între un meniu turcesc sau arab, ambele fiind extraordinar de gustoase! Cuminile sunt foarte drăguțe și de ajutor, le recomand cu căldură. Este un loc frumos unde poți savura mâncarea în timp ce petreci timp cu prietenii și familia.

