MGM Bastion - Timişoara

European, Pube, Românesc

MGM Bastion

MGM Bastion
3.8 / 5 (1348 reviews)

Descriere

Restaurantul MGM oferă o experiență variabilă, cu recenzii mixte privind calitatea serviciilor și a mâncării. Deși locația sa istorică din centrul Timișoarei adaugă un farmec aparte, mulți clienți s-au plâns de igiena, precum și de comportamentul proprietarului, care fumează în interior, ignorând reglementările legale. Prețurile sunt considerate exagerate în raport cu calitatea, iar serviciul este judecat ca fiind slab, cu întârzieri semnificative și neatenție. Cu toate acestea, în ciuda acestor critici, anumiți vizitatori apreciază atmosfera plăcută, noul meniu și opțiunile variate de bere. Per total, MGM rămâne o alegere controversată.

Ultimul update: 17.01.2026 de la: 여진

Recenzii

★ 3.8 / 5 from 1348 reviews
stojna-mandaritsh
11.05.2022

Inauntru nu este ventilatie, transpiram inauntru si proprietarul barului fuma langa noi, cand fumatul in spatii publice este interzis prin lege in Romania, iar la masa noastra era un copil de 9 ani. Mâncarea a fost... bună, dar unele dintre prețuri au fost mult prea mari pentru calitatea alimentelor. Chelnerii, Adrian din Moldova, au fost foarte amabili si ne-au servit foarte bine.

dale52
11.05.2022

Este un loc cozi, relaxant și are mâncare bună pentru excursii cu simțul practic. Am vizitat acest restaurant într-o seară de vineri și cred că sunt singurii care își țin bucătăria deschisă până la 02:00 în weekend.

min-yeojin
11.05.2022

Am așteptat chelnerul să apară timp de aproximativ 15 minute... am renunțat să iau prânzul și doar am luat o băutură pentru că nimeni nu mânca în jurul meu.

min-yeojin
22.02.2023

Vot 1 pentru că nu poți da 0. Am așteptat două ore și jumătate, iar mâncarea a sosit la masă încă congelată. După atâta așteptare și calitate slabă a mâncării, nu am primit nici măcar 1 leu reducere; am plătit preț întreg pentru o mâncare proastă care a sosit la miezul nopții. Nu ni s-a oferit nici măcar o bucată de pâine în această așteptare nesfârșită. Nu mergeți la acest loc. Raport calitate-preț foarte prost.

nitzsche-gregory
21.02.2023

MGM va rămâne întotdeauna unul dintre locurile mele preferate pentru a bea în Timișoara. Personalul este cu adevărat profesionist, iar prețurile sunt accesibile.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: