Recenzii - Lera's Food
Rezumatul recenziilor
Un restaurant din Timișoara oferă preparate rapide autentice din Serbia și Romania, precum pljeskavita, cevapcici și plescavica, preparate de o familie pasionată. Cu servicii și prețuri bune, acest local oferă o experiență culinară delicioasă. Un clienții concordă că acesta este locul potrivit pentru a savura o pljeskavica autentică, adesea revenind și devenind clienți fideli. Unele recenzii menționează mici probleme de serviciu sau de așteptare, dar, în general, restaurantul primește recenzii pozitive, fiind apreciat de cei care caută mâncare rapidă și gustoasă inspirată din bucătăria românească și sârbă.
A fost Anonym la Lera's Food în:
Faci o Plescavita foarte gustoasa iar personalul este foarte amabil. Aveți și o terasă unde puteți lua o bere răcoritoare (sau chiar umplută). Personal amabil de asemenea. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Lera's Food:
Ne-ați uitat comanda, așa că am așteptat 25 de minute pentru nimic. Atitudinea ta nu este prietenoasă, satisfacția clienților nu este una dintre cerințele postului de care mă tem. Mesele sunt murdare și lipicioase. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.03.2023
Ne-ați uitat comanda, așa că am așteptat 25 de minute pentru nimic. Atitudinea ta nu este prietenoasă, satisfacția clienților nu este una dintre cerințele postului de care mă tem. Mesele sunt murdare și lipicioase.
Ultimul update : 22.02.2024
Pleskavica grozava! Cu siguranta cea mai buna din oras! Nu, nu este fast food; se prepara pe loc si dureaza putin, dar merita fiecare minut de asteptare. Mergeti si incercati cu incredere, preferabil nu vineri la pranz pentru a nu astepta prea mult.
Unul dintre cele mai bune locuri pentru plescă în Timișoara, prietenos, este o afacere de familie, așa că sunt călduroși și plăcuți, le recomand!
Dacă dorești să mănânci pleskavita tradițională, acesta este cel mai bun loc să o savurezi.
Pleskavitele sunt foarte bune,nu sunt extra incarcate( ceea ce este foarte bine!! , iar painea este mega buna. Recomand cu încredere