Recenzii - KIOSK
Rezumatul recenziilor
Noul restaurant are o design interior frumos si interesant. Desi mancarea este de tip fast-food, nu este ca in strada, are un gust bun, dar variatia este mica. Se servesc doua hamburgeri mici in loc de unul mare, ceea ce este o idee interesanta. Este un loc mic si nu foarte potrivit pentru grupuri mari deoarece mesele sunt mici. Servirea este buna si mancarea este delicioasa, indiferent de preferintele culinare. Un loc acogator si placut pentru o masa. Recomandat!.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 02.02.2019
Am facut o comanda ieri cu “ coaste de porc si cartofi wedges” nu am putut manca deloc deoarece coastele erau pline de grasime , imi pare rau dar eu nu cred ca ar trebui sa arate asa
Recomand restaurantul, burgerii sunt foarte buni. Serviti acolo sunt mult mai ok, deoarece pe drum se racesc si se inmoaie foarte tare chifla.
Am comandat un Kiosk Burger și am primit 2 burgeri de dimensiuni mai mici. Credeam că au adus unul in plus, dar băiatul care a adus comanda a zis că așa e normal la ei. Cartofii crocanți au fost absolut demențiali. Maioneza cu coniac dezamăgitoare.