Joy Pub - Timişoara
Joy Pub
★ 4.9 / 5 (238 reviews)
Descriere
Ultimul update: 17.01.2026 de la: User
Imagini
Recenzii
★ 4.9 / 5 from 238 reviews
Burgers și cartofi prăjiți foarte, foarte buni (în general, mâncarea lor). Primești foarte mult pentru banii pe care îi dai și totul este făcut de ei. Ambalajul pentru livrare este, de asemenea, foarte interesant. Nu aș putea recomanda această pub destul de mult. Totuși, ceea ce pot recomanda este ca chelnerii să fie doar puțin mai prietenoși, uneori pot fi cam aroganti fără motiv.
Ospătarii sunt prietenoși, mâncarea este delicioasă, atmosfera este frumoasă, recomand cu căldură!
FAQ
La 918 se află oprirea Statie de Autobuz, de unde ai și acces la transportul comunal.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

