Recenzii - Fresh Kebab (Bastion)

#20 - Vegetarian - Timişoara, Kebab, Servicii De Livrare

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.7 din 5
Foarte bine | 23 comentarii

A fost Anonym la Fresh Kebab (Bastion) în:

Un loc surprinzător de bun, cu o ambianță foarte plăcută, un design interior minunat care se potrivește perfect cu muzica, serviciu excelent și bine organizat. Carnea este condimentată și gustoasă, legumele sunt cu adevărat proaspete și în timpul iernii, dar acesta este marca lor. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la Fresh Kebab (Bastion):

Am cerut 2 kebab-uri și le-am spus ce vroiam și cu ce sos, nu complicat, doar sos de usturoi pe un kebab și pe al doilea sos picant și ketchup dulce, dar fără ceapă. NICIUNUL NU AVEA ACEST SOS CORECT ȘI AMBELE AVEAU CEAPĂ. M-am întors și mi s-a spus că este vina mea că nu am cerut corect ce voiam și sistemul este nou și nu puteau adăuga exact ce doream. Ce să mai spun și amândouă kebab-urile erau reci. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 21.02.2023

2.0 ★ din 23 comentarii

Un loc surprinzător de bun, cu o ambianță foarte plăcută, un design interior minunat care se potrivește perfect cu muzica, serviciu excelent și bine organizat. Carnea este condimentată și gustoasă, legumele sunt cu adevărat proaspete și în timpul iernii, dar acesta este marca lor.

Prima și ultima dată când intrăm acolo. Atât de dezamăgiți că acest local de fast food a uitat că este vorba despre serviciul pentru clienți, kebab-ul nu era rău, dar serviciul pentru clienți este groaznic. Am mers acolo cu soția mea și tipul de la casa de marcat părea că avea o criză mentală sau ceva, se uita la ea tot timpul și chiar când rupea chitanța și mi-o întindea pe mine, încă se uita la ea într-un mod care sugera că avea alte intenții decât să ne servească mâncarea. FOARTE LIPSIT DE RESPECT.

Am cerut 2 kebab-uri și le-am spus ce vroiam și cu ce sos, nu complicat, doar sos de usturoi pe un kebab și pe al doilea sos picant și ketchup dulce, dar fără ceapă. NICIUNUL NU AVEA ACEST SOS CORECT ȘI AMBELE AVEAU CEAPĂ. M-am întors și mi s-a spus că este vina mea că nu am cerut corect ce voiam și sistemul este nou și nu puteau adăuga exact ce doream. Ce să mai spun și amândouă kebab-urile erau reci.

Îmi plăcea locul ăsta, dar a devenit îngrozitor. Angajații dau impresia că te urăsc pentru că ai comandat și i-ai pus să lucreze. Îți amestecă comanda și când le spui, ei susțin că este vina ta pentru că nu ai cerut deloc asta. Meniurile de pe perete arată doar imagini ale produsului final, dar nu sunt informații despre ingredientele. În cazul în care aveți intoleranță la un ingredient standard, trebuie doar să ghiciți că trebuie să le cereți să nu-l pună și apoi aveți nevoie de puțin noroc pentru ca ei să facă de fapt așa cum le-ați cerut.

FAQ

Un alt loc de parcare este Do Stil, la 281 metri de Fresh Kebab (Bastion).

Restaurante bine cotate în apropiere de Timişoara