Recenzii - Schaumberg Alm

Germană, Cafea, Carne

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.3 din 5
Impresionant | 5093 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 14.10.2020

4.0 ★ din 55 comentarii

A fost acolo la cină. Personalului nu i-a păsat în nici un fel de înregistrarea oaspeților. Mâncarea a fost foarte bună. Aș fi avut ceva de băut după cină, dar, din păcate, nici o chelneriță nu a putut să mă întrebe dacă aș vrea altceva. După aproximativ min. Chelnerița m-a întrebat dacă mai vreau o băutură, pe care am negat-o și i-am cerut factura. În ceea ce privește sfatul, aș vrea să spun că nu ar trebui să rețineți € așa !! Cel puțin ea i-a mulțumit

Mâncare bună, dar relativ scumpă. Aș trece cu vederea asta, dar cel puțin vreau să fiu tratat decent și cu bunătate. Serviciul „casierului” responsabil a fost neprietenos și se pare că nu s-a bucurat de o creșă bună. Nu am experimentat niciodată așa ceva. Și după ce nu a existat niciun sfat din cauza acestui comportament, a existat un „verbal pe pălărie” pentru noi. În calitate de restaurator, știu că slujba poate fi grea, dar acest comportament a fost nesustenabil. Atunci nu ar trebui să faci treaba asta și să-ți păstrezi starea de spirit pentru tine. Noi grupurile cu mai mulți oameni nu mai venim și o vom transmite mai departe. Pacat

Porții foarte mari. Un fel principal este suficient pentru doi. Vedere excelentă și personal amabil

S-ar putea să existe varză murată cu articulația, doar pâinea este puțin

Iluminatul ar trebui să fie mai luminos, astfel încât să puteți citi corect meniul. Acest lucru este apoi și cu litere roșii, imposibil. Dar există un motiv pentru care, va trebui să plătească totul în plus. Cu un fel de mâncare snitel, sosul și costurilor suplimentare salata, rip off. Sosul era de aproximativ două linguri cu trei boabe de piper și asta pentru o sumă suplimentară. Salata extra mică este servită într-un borcan de zidărie, deasupra puțină salată verde, iar stratul inferior este gata preparată cu salată de salată, masă. Cu o salată de curcan trebuie să plătiți suplimentar pentru bucățile de carne: gustul mâncării nu este Börner, dar îl puteți mânca. Băuturile sunt, de asemenea, destul de scumpe. Suntem aici în Saarland și nu în Alpi, cu o atmosferă corespunzătoare. Acolo este chiar mai ieftin în multe colibe rustice de munte ca aici! Serviciul a fost frumos și atent. Dar ai avut senzația că, după ce ai terminat de mâncat, ar trebui să faci loc încet pentru noii oaspeți. Sfat: Nu te așeza în zona de intrare în această perioadă a anului, deoarece ușa este deschisă și închisă în mod constant, ea trage foarte mult în ciuda cortinei. Grădina de bere vă invită să leneviți, desigur, dar băncile ar fi mai bine decât scaunele concluzia mea:.. poti fi văzut o dată, dar asta e de ajuns Cum se poate termina, dacă doriți să obțineți bogat prea repede, puteți vedea în prezent Almul din LandsweilerReden

Facebook
3.9 ★ din 515 comentarii
Google
4.2 ★ din 2005 comentarii
Restaurantguru
4.3 ★ din 1 comentarii
Tripadvisor
3.6 ★ din 64 comentarii
Yelp
4.5 ★ din 8 comentarii
Opentable
4.4 ★ din 545 comentarii
Int Restaurants
4.4 ★ din 1890 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Tholey