Recenzii - Wings Pizza N Things

American, Aripioare De Pui, Pizza

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.2 din 5
Impresionant | 3637 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.08.2017

3.8 ★ din 49 comentarii
aviles-axel
08.08.2017

O seară foarte frumoasă cu familia. Mâncarea era proaspătă și delicioasă!

nick09
08.08.2017

Eu și soția mea am vrut un loc frumos relaxat, unde să stăm afară și să ne bucurăm de o cină distractivă. Am ajuns să fim foarte dezamăgiți de serviciu. Serverul nostru a durat aproximativ 10-15 minute pentru a ajunge la masă (ceea ce se simte ca o eternitate când așteptați să comandați băuturi). Ne-au luat comanda de băutură și s-au întors repede cu un cocktail și apă, dar berea comandată de noi a fost întârziată cu câteva minute. Nu este mare lucru, dar apoi noaptea a plecat spre sud. Nu am mai văzut serverul nostru de foarte mult timp. Am început să simțim că aperitivul nostru a fost puțin întârziat când alergătorii de alimente au apărut cu antipasele noastre. Nicio aplicație la vedere. Le-am anunțat și, în cele din urmă, serverul a adus aplicația noastră. Dar am ajuns la jumătatea mesei până în acel moment. Mâncarea avea un gust fin. Nimic extraordinar, dar nu rău. Recunosc că nachos erau delicioși. Macul și brânza pe care le-am comandat s-au descris că au pesmet, dar lipsea asta. Din fericire, serverul a avut grijă de el destul de repede. Nu am fost niciodată întrebați dacă ne-am reumplut băuturile. Și după ce am mâncat, am așteptat mult timp cecul nostru. Părea doar să dureze pentru totdeauna. Niciuna dintre problemele de la sine nu ar fi fost o mare problemă, dar împreună s-a adăugat la o experiență oarecum neplăcută. Serverul a fost drăguț și a cerut scuze. De asemenea, ne-au compus aperitivul care a fost frumos. Poate că a fost o noapte liberă sau poate un server nou, dar nu pot spune că aș recomanda să mergem într-o sâmbătă seara. De asemenea, ne-am bucurat de zona de relaxare în aer liber. A fost puțin strâns, dar ambianța a fost frumoasă.

susanna27
08.08.2017

Masă fantastică ca întotdeauna. Serviciul a fost minunat. Mâncarea a fost grozavă. Ce mai poți dori?

Tripadvisor
4.6 ★ din 146 comentarii
Yelp
3.7 ★ din 219 comentarii
Opentable
4.5 ★ din 8 comentarii
Restaurantguru
4.2 ★ din 555 comentarii
Int Restaurants
4.0 ★ din 1941 comentarii
Menupix
4.1 ★ din 7 comentarii
Restaurantji
4.4 ★ din 449 comentarii
Sirved
4.4 ★ din 252 comentarii
Restaurants
4.0 ★ din 1 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Temple