Rompetrol - Tecuci
Rompetrol
Descriere
Imagini
Recenzii
Benzinăria este ok însă personalul este deplorabil, cel puțin doi dintre angajații acestei francize din Tecuci mi-au făcut o impresie foarte proasta Ionuț A. Necula și Leca Marian
Destul de bine organizati, curat, produse bune calitativ, servire rapida, nu este foarte aglomerat, preturi moderate, personal amabil, e ok pentru o cafea buna si o gustare proaspata.
Am fost refuzați sa folosim toaleta, pe motiv ca este murdară, după 10 min de așteptat,angajații ne au spus ca nu se poate folosi toaleta,încă este murdară.
Personal incompetenți cu lipsa de carte.. Am oprit să-mi fac rovineta. La prima.. mi sa aruncat banii ca domnul era nervos și nu deosebea litera D cu G.. A doua... A greșit numărul.. Înlocuind litera V cu U.. După ce am iscalit și achitat tichetul am observat greșeală.. Doamna colega sa de lucru mia reproșat ca sint eu vinovată.. Era cu gura mare.. Și dacă vreau rovineta trebuie să achit din nou... Că greșeală este a mea și nu al colegului sau. Unde am dorit să servesc o cafea dar din păcate nu mergea nici mașină de cafea.. Am fost servita de dimineata la 5 stele... Fără cafea fără rovineta și bani cheltuiți. Mulțumesc Rompetrol
Un comportament deplorabil față de client. Este de înțeles că oboseala își poate spune cuvântul la o anumită oră, dar totuși, să dai ochii peste cap și să arunci cu desconsiderare un pachet de țigări pe tejghea în fața clientului nu este un gest deloc frumos. La fel de urât a fost și acel "PA" spus pe un ton foarte respingător.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
