Luv Child - Tampa
Luv Child
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Luv Child
Recenzii
Mâncarea a fost grozavă. Am plecat într-o marți pentru marți Taco, așa că toată lumea a primit tacos-urile și s-a delectat cu ei. Personalul a fost foarte prietenos și de ajutor, deoarece a fost prima noastră călătorie acolo. Le vom spune tuturor prietenilor noștri despre experiența noastră
A trebuit să așteptăm puțin pentru rezervarea noastră, dar mâncarea a fost grozavă. Este un spațiu îngust și nu este minunat pentru petreceri mai mari din interior. Vibe minunat, dar foarte tare
Acesta este un mic loc distractiv pe SoHo. Am luat masa devreme, astfel încât experiența noastră poate să nu fie tipică celor care iau masa mai târziu, mai mulți au comentat că este prea zgomotos și, desigur, nu am avut nimic din asta chiar și cu jazz-ul afro-cubanez care cânta prin sistemul de sunet. Decorul este luminos și aerisit, un amestec de spațiu diner tropical și mijlocul secolului, și îi pot vedea sărind în mai multe standuri, dacă afacerea crește în viitor. Meniul este un amestec eclectic de tacos latin, în cea mai mare parte cubaneze și mexicane, pe care le-am probat pe amândouă și le-am găsit gustoase și frumos prezentate. Ei fac o Margarita și Paloma bune și există un bar plin pentru cei care doresc altceva. Lista de vinuri este limitată, dar nu cred că Luv Child se adresează în mod necesar sticlei de vin cu cina demografică. Serviciul a fost prietenos, atent și competent. Allinall, am avut o masă bună și un moment bun și vom reveni
Iubiți atmosfera acestui loc Miami se întâlnește în sudul Tampa. Mâncarea a fost bună, mi-au plăcut nachos cu varză de Bruxelles și jalapeño. Vasul de bază a fost foarte cald ar fi fost excelent dacă ar fi servit fierbinte. Băuturile odată servite erau bune. Serviciul a fost lipsit de lumină și lent. Downer major: a rezervat o masă pentru după-amiaza târziu, primul comentariu al gazdei, când ne-am cazat, nu a fost binevenit, a trebuit să sublinieze că nu putem sta mult timp, deoarece masa pe care am primit-o a fost rezervată pentru o petrecere mai mare, mai târziu, seara. Eram o petrecere de trei persoane, restaurantul era gol .. spunând că am început noaptea în mod greșit. În afară de asta, are o mare zonă de bar în aer liber de trei stele
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
