Holy Basil - Sydney
Holy Basil
Descriere
Imagini
Recenzii
Angajați angajați, alimente delicioase și prețuri accesibile. Eu și prietenul meu, ordinea prăjită de duckencurry w orez de abur și incendiază ceva. Suntem două fete, iar după ce am mâncat această cină, m-am simțit până la următoarea zi plină ???????????? $ 66 Pentru cină, cred că este un preț bun. Cred că este unul dintre cele mai bune restaurante din Thailanda din Sydney.
Sfântul Vasile este un restaurant destul de mare într-un pub / bar, dar are o mulțime de angajați, astfel încât serviciul a fost grozav. Nu-mi amintesc prețurile exacte, dar a fost cu siguranță rezonabil și nu exagerat pentru porțiuni. Mâncarea a fost relativ autentică (sau ceea ce știm despre alimente thailandeze) și am avut cantități bune de chili, care este întotdeauna binevenită. Unele erau puțin dulci pentru gustul meu, dar în general, toți au avut un timp bun și se bucurau de mâncare.
Acest restaurant este un loc minunat pentru orice fel de sărbătoare. Am venit aici cu un grup de 22 de oameni pentru cină aici și așteptăm cu nerăbdare o varietate de feluri de mâncare care au oferit toate paletele de gust și dietele. Meniul a devenit decent și cu siguranță la prețuri accesibile. Am venit în cină (aproximativ 19), iar restaurantul era incredibil de implicat în cameră și la mesele din afară. Bine lucru pe care l-am rezervat în avans! Am comandat înghețată prăjită, tai Thai, salată de pui de pui, pad și ew și o serie de alte delicatese thailandeze. Mâncarea a fost minunată și a mers fără probleme cu interacțiunile sociale, mai ales când alte tabele au cântat o zi de naștere fericită. Am avut atât de multă distracție că am uitat să luăm o mulțime de fotografii! : P . Jale Locul de desfășurare a avut un interior interesant, dar aspectul meselor și scaunelor a fost un pic inconfortabil. Personalul a fost foarte util și politicos. Aș vrea să revin aici la o altă cină imensă cu prietenii și colegii ~ (= ^ ^ =)
Pentru o revizuire lungă a acestei revizuiri, că nu a gustat nici din lume, dar foarte rău ... a fost frumos să mănânci dacă sunt foame. Am cerut ca comanda mea să fie foarte ascuțită și încă nu era în apropiere de a fi un pic picant ... View Protebuds indian ???? Două lucruri cele mai bune au fost ambianța și partea mâncării. Locul este într-adevăr imens și noi, o echipă de aproape 20 de ani putea să stea pe o masă uriașă, fără a privi în jurul meselor, iar mâncarea pe care au dat-o era prea mare pentru mine. Pun pariu când m-am luat restul spatelui, cina mea ar fi fost acoperită. Aș reveti cu siguranță, dar asigurați-vă că vă cereți să dublați chiliul.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
