Ziba - Sūrat
Ziba
Descriere
Imagini
Recenzii
Vizitați întotdeauna după efectuarea unei rezervări pentru a evita cozile lungi. Ziba este întotdeauna bun cu mâncarea, dar uneori serviciul se amestecă. Cu toate acestea, Sham Savera este întotdeauna fantastic pentru felul principal. Au mâncărurile clasice obișnuite, dar unele detalii (cum ar fi servirea lămâii într-o cârpă de muselină) îl fac un loc frumos și cald. Dacă numai serviciul ar putea fi mai bun, acest loc este cu adevărat excelent pentru mese. Desigur, domnul și doamna Somani sunt mult mai buni la mâncarea indiană și experiență în același hotel, dar acest loc vă oferă mai multe opțiuni, așa că aici este ceva de mâncare pentru toată lumea.
Am vizitat Ziba cu familia într-o duminică seara plină ... O rezervare este obligatorie dacă ajungeți în weekend !!!! Mi-a plăcut ambianța, mâncarea ???? a fost bun. Un pic scump .. Bună răspândire de legume și nu vegetariene ..
Loc minunat pentru o masă continentală bună. Comandat pentru paste fuzibile în sos pesto cu pui gustul a fost de 3/5, dar pastele au fost gătite. Peștele din lămâi avea un gust de 4/5, prezentarea a fost 5 / 5. Orezul brun rupt a fost gustos, iar peștele a fost bun la gust fără sos de unt. Legumele mexicane. Sizzler avea un gust de 2/5, iar prezentarea de 1/5. Toastul de brânză rece a fost frumos și aromat, ar trebui să comand. Mâncărurile la comandă sunt 3/5 și 4/5 menționate mai sus.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
