Radha Krishna Restaurant - Sūrat
Radha Krishna Restaurant
Descriere
Imagini
Recenzii
Am comandat idli nd punjabi ... ei servesc idli din frigider .. dați panner handi în mod regulat în loc de mâncare jain și cel mai ridicol „gândac” găsit în paneer sabji în placă mh ... este atât de grozav, vă rog să nu du-te acolo du-te .. nu ai nici o calitate și igienă .. kuch b de dete er ...
Acesta este un loc în care am mâncat foarte des. Nu pentru că îmi place prea mult, ci pentru că este chiar lângă biroul meu. Mâncarea are un gust bun. Ceva de genul orez uscat și jeera este cu adevărat gustos aici. Și alte preparate sunt bune. Locul nu este foarte igienic, acesta este unul dintre lucrurile rele. Lucrurile sunt ciudate și nu politicoase. Mâncarea este scumpă, având în vedere ambianța și împrejurimile.
Dacă nu sunteți student la colegiul medical de stat, nu îl veți aprecia ... Servește mâncare foarte bună ... Sunt un mare fan al Rava Masala Dhosa ... Bucătăriile punjabi sunt și ele frumoase ... Cel mai bun dintre toate este serviciul lor ... nu îți poți găti mai mari cât de repede îți servesc comanda ... dacă timpul este scurt, îi vizităm în continuare ... De asemenea, ar trebui să vă opriți pentru a încerca ...
Mâncare medie. Mai ales în perioadele de alegere, veți găsi articole care rulează, cum ar fi orezul proaspăt. Restaurant foarte vechi și renumit în Ringstrasse, cu multe lucruri. Deci, cu siguranță sunteți foarte ocupat. Mâncare medie Serviciu nepotrivit. Nu este un loc foarte curat și igienic.
