Bombay Blues - Sūrat
Bombay Blues
Descriere
Imagini
Recenzii
Un loc minunat ???? Mâncarea este foarte, foarte gustoasă ???? Voi dori întotdeauna să mă întorc Serviciul și ambianța sunt destul de bune ???? Totul într-o pastă n Sizzlers nu mai are decât pălării ????????
Penne Arabiatta are un gust delicios doar dacă iubești mâncarea picantă. Nimeni nu servește nachos, precum și Bombay Blues. Sosul este mai mult decât delicios. Și Chole Bhature sunt drăguți. În afară de acestea, deși nu există o mulțime de mâncăruri delicioase, aceste feluri de mâncare sunt excelente.
Vintage Bombay Blue !! Eu însumi sunt o bucătărie grozavă și pot spune cu toată sinceritatea și onestitatea că niciun alt restaurant nu s-a apropiat vreodată de ceea ce Bombay Blue are de oferit. Fie că este gust sau varietate, pur și simplu nu există niciun fel de potrivire. Primul restaurant autentic cu mai multe bucătării care încă se clatină după atâția ani !!!
Calitatea lor a fost discutabilă de-a lungul anilor. Dar au încă bile americane de brânză de porumb foarte bune. Chiar și lasagna lor este destul de bună. Deci, dacă am o nevoie specifică, nu mă deranjează să merg aici.
Un loc frumos pentru a lua o cină liniștită și semnificativă cu toată familia. Opțiunile de meniu sunt excelente, există mexicane, italiene, chineze, indiene. Am avut mocktail-urile Pink Lady și Mojito care erau ok-ok. DAR bilele americane de brânză de porumb, pizza, Paneer Shaslik și Sizzler-urile italiene abia ieșeau din lume. Și pentru desert, brownie-ul sfâșietor cu sos de ciocolată și înghețată a fost mult prea gustos. Recomand tuturor celor care vizitează acest loc să încerce brownies-ul sfâșietor și sfâșietor. Pentru toți bucătarii de acolo, încărcați fotografiile lui Sizzler și Brownie. A se distra!
