Seasons 52 - Sunrise
Seasons 52
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Seasons 52
Recenzii
Am mers la Season's mult în ultima vreme, mai ales pentru ocazii speciale. Zile de naștere, aniversări etc. Soțul meu are, de obicei, friptura, medie rar. El este o creatură a obișnuinței și, într-adevăr ... nu poți greși cu friptura la Season's. O gătesc perfect, fasolea verde este perfect gătită, cartofii sunt întotdeauna la îndemână. Cotletul de porc cu salata fiertă este delicios. Iar frigiderele coreene pentru grătar sunt alegerea noastră pentru aperitiv. Este un pic pe partea picantă, dar deloc copleșitoare. Mi-aș dori ca acesta să fie un fel principal. Am avut scoicile de ultima dată. Au fost puțin prea carbonizate pentru gustul meu, dar risotto a fost delicios. Fiica mea a avut pastele cavitappi din meniul pentru copii, cu pui. Pastele și sosul au fost grozave. Puiul, prea tare și insuficient condimentat. Înțeleg de ce s-ar putea să nu asezoneze prea mult puiul din cauza faptului că copiii sunt atât de pretențioși, dar într-adevăr nu avea deloc aromă și era greu de mestecat. Constat că copiii tind să prefere carnea neagră cu cel puțin puțină sare. Dar, în orice caz, i-a plăcut foarte mult pastele
Locul nostru preferat pentru a sărbători ORICE ocazie ... decor interior cald și confortabil sau, în mod alternativ, minunat patio confortabil în aer liber. Servicii excelente, personal prietenos și primitor, și MÂNCĂ mâncare delicioasă. Nu am fost niciodată dezamăgit
Mâncarea era bună. Fileul meu a fost gătit perfect, iar coada de homar era suculentă, nu prea gătită
A sosit cu câteva minute înainte de rezervarea noastră și a fost asistat în câteva minute. Am așteptat aproximativ trei minute înainte să ne sune pe nume și să ne însoțească la masa noastră. Atât de impresionat de modul în care a fost tratat acest aspect. Shak avea să ajungă să fie serverul nostru și ne-a întâmpinat și ne-a lăsat descurcat despre restaurant, iar serviciul său a fost exemplar. Un adevărat profesionist. Băuturile care înseamnă cocktailuri pe care le-am comandat au fost superbe. Nu am putut găsi niciun defect până la acest punct. Ambianța a fost minunată și nu zgomotoasă. Un vin gratuit de Valentine a fost o surpriză la masa noastră. Atinge frumos. Cei care au scos mâncare au fost politicoși și au scuturat serverul nostru a venit la momentul potrivit pentru a verifica dacă totul a fost bine. A fost o cină memorabilă de Valentine. Mulțumesc Anotimpuri
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
