Recenzii - Taco Loco
Rezumatul recenziilor
Situat în centrul Sucevei, Taco Loco este un restaurant non-stop care oferă o gamă variată de preparate internaționale, incluzând pizza și mâncăruri tradiționale românești. Locația dispune de o terasă deschisă pe timpul verii, creând o atmosferă plăcută și relaxantă. Deși unele recenzii menționează o așteptare mai lungă pentru servire, mulți clienți apreciază restaurantul pentru gustul excelent al mâncărurilor și atmosfera caldă. Cu un staff prietenos și muzică ambient, Taco Loco rămâne o opțiune populară pentru cei care vizitează zona, fiind recomandat să faceți o rezervare în avans.
A fost Anonym la Taco Loco în:
Am venit aici pentru micul dejun și am fost serviți cu mâncare mexicană care a fost foarte bună. Serviciul a fost bun și nu am așteptat mult până când mâncarea a fost adusă. De asemenea, ne-am bucurat de cafea. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Taco Loco:
Am revenit în acest restaurant după câțiva ani. A fost o nouă experiență dezamăgitoare. Din nou, așa cum s-a întâmplat și anterior, pizza pe care au servit-o nu era cea comandată. Am comandat pizza cu rucola și, ghici ce, nu avea rucola pe ea, ci doar câteva frunze de salată. Știu cum arată și cum are gust rucola, iar aceea era 100% salată pe pizza, dar nu după părerea personalului. În plus, consideră clienții proști... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 28.04.2023
Mâncarea a fost bună! Supa de roșii a fost atât de delicioasă! Nicolette este cea mai grozavă chelneriță! Îți mulțumim foarte mult!
Varietate de mâncare. Unele dintre preparate sunt foarte gustoase, în timp ce altele au nevoie de îmbunătățiri. Pâinea este făcută în casă, pizza este foarte bună, iar supele sunt savuroase. Locul dispune și de o terasă. Serviciul ar putea fi îmbunătățit, dar având în vedere că unii angajați sunt noi, este necesar doar să ai puțină răbdare pentru a primi răspunsuri. Recomand acest loc. Este situat în centrul orașului, având o terasă pe una dintre laturi, care se poate accesa direct prin parc, de la Banca BCR, iar cealaltă posibilitate de acces este prin restaurantul principal. Parcarea este publică, doar duminica sau în fiecare zi după ora 8 dimineața.
Acest restaurant este mereu deschis, indiferent de situatie. Craciun, revelion, Paste sau alte sarbatori. Nu se inchide din cat imi amintesc. Mancarea este variata, de la salate, supe, deserturi, pizza etc. pana la preparate traditionale romanesti. Timpul de asteptare este de obicei destul de lung pana cand ajunge mancarea la masa. In medie am trebuit sa asteptam cam 45 de minute, fie pentru pizza sau paste. Mancarea nu vine deodata, unii dintre noi trebuie sa astepte in timp ce altii sunt aproape gata. Nu exista locuri ca in majoritatea restaurantelor din Suceava. Pur si simplu intri si iti alegi propria masa. Inca nu pot sa vad de ce nu incep sa ofere servire la masa, pentru ca astfel ar putea gestiona totul mai bine, dar asta e o alta discutie. In orice caz, este un loc primitor, cu o atmosfera vesela si merita incercat.
Ultimul update : 07.10.2023
Cele mai proaste paste quattro formaggi. Au fost servite fără condimente, iar ceea ce trebuia să fie brânză era doar smântână. Pot spune că am mâncat paste cu smântână.
Pentru această zonă, mâncarea a fost ok. Dar am avut de așteptat destul de mult pentru livrare. De asemenea, am comandat burrito tacos, dar am primit 2 quesadillas (sau ceva de genul, cu brânză deasupra și toate legumele pe lângă). Gustul a fost bun, dar cu siguranță nu a fost ceea ce am comandat.