Recenzii - O Sole Mio

Italian, Pizzerie, Pizza

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.2 din 5
Impresionant | 14179 comentarii

A fost Jessica Langosh la O Sole Mio în:

Am fost plăcut surprinși de mâncare și ambianță. Locuim în cartier și ne întrebăm de ce ne-a luat atât de mult să ne bucurăm de o masă minunată acolo. Este relaxat, este delicios și cel mai mult chelnerul nostru, un tânăr cu adevărat drăguț, a fost remarcabil. Este un loc minunat în care nu poți să alegi cum vrei să mănânci, pentru că există un pic din ea și un pic cu fler italian Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 11.08.2021

4.7 ★ din 33 comentarii
tianna-49
04.06.2020

Minunată experiență de seară. Atât mâncarea, cât și serviciul meu au fost de clasă mondială.

alan-1570
21.02.2021

Am avut o experiență minunată pe terasă. Mâncarea a fost delicioasă, iar serviciul a fost excelent. Cu siguranță m-aș întoarce!

domenica-31
11.08.2021

Am avut o masă minunată. Serviciul a fost excelent, iar mâncarea a fost excelentă! Recomand acest hotel și va reveni.

oda-17
23.10.2020

Paste excelente, ambianță și serviciu; Am recomandat deja acest loc multor prieteni. Vom reveni cu siguranță să încercăm pizza!

leonor-122
29.09.2019

Serviciu excepțional, multe feluri de mâncare bune de confort și o mare selecție de vinuri regionale italiene. Restaurantul are o atmosferă bună. Am fost acolo de 4/5 ori în ultimii 2 ani.

Tripadvisor
3.9 ★ din 154 comentarii
Opentable
4.4 ★ din 57 comentarii
Doordash
4.7 ★ din 9000 comentarii
Restaurantguru
4.3 ★ din 2730 comentarii
Sirved
4.4 ★ din 655 comentarii
Restaurants
4.0 ★ din 1 comentarii
Gastroranking-us
4.3 ★ din 1463 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Stony Brook