Recenzii - O Sole Mio
Rezumatul recenziilor
A fost Jessica Langosh la O Sole Mio în:
Am fost plăcut surprinși de mâncare și ambianță. Locuim în cartier și ne întrebăm de ce ne-a luat atât de mult să ne bucurăm de o masă minunată acolo. Este relaxat, este delicios și cel mai mult chelnerul nostru, un tânăr cu adevărat drăguț, a fost remarcabil. Este un loc minunat în care nu poți să alegi cum vrei să mănânci, pentru că există un pic din ea și un pic cu fler italian Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 11.08.2021
Minunată experiență de seară. Atât mâncarea, cât și serviciul meu au fost de clasă mondială.
Am avut o experiență minunată pe terasă. Mâncarea a fost delicioasă, iar serviciul a fost excelent. Cu siguranță m-aș întoarce!
Am avut o masă minunată. Serviciul a fost excelent, iar mâncarea a fost excelentă! Recomand acest hotel și va reveni.
Paste excelente, ambianță și serviciu; Am recomandat deja acest loc multor prieteni. Vom reveni cu siguranță să încercăm pizza!