Recenzii - Magnum & Steins
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.03.2021
Prima masă la care ne aflam era în fața unei uși din subsol. Nu este ideal ca oamenii să meargă chiar în spatele tău și să se lovească de tine. chelnerița a fost grozavă și ne-a emoționat, dar era un grup la bar care era atât de tare încât cu greu te auzeai. Pentru prima dată în vizită, nu m-aș mai așeza la etaj și voi ști mai bine să cer să nu mă așez acolo. Pentru banii pe care i-a costat să mănânce acolo și gândul de a lua o cină frumoasă fără copii, nu era aproape de ceea ce speram
Mâncarea a fost un serviciu excelent a fost remarcabil făcut pentru o noapte de întâlnire minunată
Raftul de miel avea un strat prea gros de parmezan. A scos-o și a plecat cu o bucată de carne anemică. Halibutul a fost ars, nu a fost ars și crud în interior. L-am trimis înapoi. Cred că l-au terminat într-un cuptor cu microunde și l-au trimis înapoi



