Recenzii - TGI Fridays

American, Burgeri, Vin

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.1 din 5
Bine | 1415 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.08.2017

4.1 ★ din 21 comentarii
naomie51
08.08.2017

Șase dintre noi am mers la o cină ușoară după un spectacol. Am împărțit aperitive, toate fiind super! Fratele meu a mâncat o salată (rucola, sfeclă roșie și galbenă, fistic și creme fraiche) pe care a declarat-o cea mai bună pe care a mâncat-o vreodată. Personal foarte plăcut, primitor și servicial. Singurul lucru care lipsea a fost un pahar de vin și câteva beri ... este BYO, de care nu ne-am dat seama.

ankunding-donnell
08.08.2017

Aperitivele au fost EXCELENTE !!!!!!!!!! (Brie Brulee incredibil de delicioasă !!!!!!!!!) Salata de sfeclă și salata de grădină au fost răcoritoare de reci, clare, foarte gustoase și o mușcătură superbă. Nu atât de mult: pastele de crab și creveți aveau creveți suculenți, dar rigatonii de casă NU erau gătite .. ca și cum ai mânca aluat crud. Sosul Taziki a fost SUB orice de pe Gyro Platte și era greu de accesat pentru a se răspândi pe combo-ul pita / carne / verdeață, iar carnea era moale și sfărâmicioasă, aproape ca pâinea de carne slab amestecată. Prezentarea plăcii giroscopice în sine a fost atrăgătoare, dar aranjamentul a făcut dificilă asamblarea tuturor. Somonul a fost minunat, la fel ca și cartofii și sfecla, dar verdele de sub toate a fost prea mestecat și deloc gustos. Panna cotta de afine nu avea aromă, dar tortul / plăcinta cu mousse avea o crustă cerească. Cafeaua era puternică, gustoasă, nu avea amărăciune. Aș recomanda Thea's pentru aperitive FABULOASE și o salată minunată de sfeclă, dar intrările au lăsat de dorit.

magdalen23
08.08.2017

Aceasta a fost prima dată la Thea, dar nu va fi ultima noastră! Totul, de la mâncare la serviciu, era de primă clasă. Decorul este frumos, iar personalul este foarte prietenos. Îmi place că este un BYOB. Salata de sfeclă de rucola a fost uimitoare, iar intrările noastre au fost la fel de impresionante.

ulehner
08.08.2017

Thea este un BYOB, deci asigurați-vă că aduceți o sticlă sau două! Am făcut o varietate de aperitive și salate în loc să facem plătite. Am început cu salata Brie și fructe de pădure și pâinea plată du jour, care era o pâine plată de legume. Ambele au fost excelente! Am obținut apoi salata de sfeclă și rucola, friturile de parmezan de trufe și crustini asortați. Acestea au fost, de asemenea, excelente, cu siguranță obțineți frite de trufe parmezane !!! Amândoi am preferat salata de sfeclă decât cea de Brie. Am primit apoi Brie brûlée ca desert. Total uimitor! O trebuinta!!!

kgreen
08.08.2017

Servicii excelente, mâncarea și aplicațiile au fost atât de bune. Trebuie să încerc bruschetta

Tripadvisor
3.6 ★ din 64 comentarii
Yelp
2.2 ★ din 264 comentarii
Opentable
3.8 ★ din 29 comentarii
Sirved
3.4 ★ din 876 comentarii
Gastroranking-us
2.1 ★ din 159 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Springfield