Recenzii - Cafe Maximilian

#2 - Vegetarian - Speyer, Cafenele, European

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.9 din 5
Foarte bine | 5743 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 23.02.2021

3.4 ★ din 35 comentarii
helena83
23.02.2021

Am vizitat acolo pe drumul nostru prin Germania, deși trebuia să stăm două nopți, am venit pentru a doua după ce am rămas pe drum. Oaspeții hotelului ne pierduseră toate documentele de check-in, ceea ce se poate întâmpla, deși a trebuit să aștept aproape ... la câteva minute la bar încercând să ne plătim micul dejun. La întoarcere seara, camerele au o scurgere și picură pe dulap, deși aș spune că este răcoros într-o zi care depășește Celsius! în cameră și extrem de curat. De asemenea, calitatea micului dejun și a cafelei sunt foarte bune. Nu m-aș mai întoarce aici, deși, dacă sunt blocat pentru un loc, aș veni din nou

bouchet-veronique
23.02.2021

Merg acolo uneori pentru muncă. Cafeaua este bună și are o atmosferă plăcută. Pentru a obține WiFi, trebuie să întrebați chelnerii care imprimă un cod pentru dvs. Funcționează doar de ori. Și chiar dacă este destul de gol în jurul ... prânzului, este un efort destul de mare pentru a atrage atenția chelnerilor

jackson-kulas
23.02.2021

Restaurantul oferă multe locuri pentru a sta și a bea o băutură sau o masă. Dar ceea ce ne-a surprins a fost intrarea prin locul de parcare din spate, o zonă mare de fumat la care nu te-ai aștepta în prezent în Europa de Vest

smartin-1
23.02.2021

Am intrat în Maximilian pentru prânz în timpul Weihnachtsmarkt. Restaurantul era foarte aglomerat, totuși am putut să stăm la una dintre ultimele mese. Interiorul restaurantului este destul de diferit de majoritatea celorlalte restaurante din Germania. Camera este plină de ... mese de cafea drăguțe, iar opera de artă este foarte clasică, în special frescele de pe tavan. Serviciul a fost plăcut, însă puțin lent. Am comandat salata Caesar și Flammkuchen Ziegenkäse. Flammkuchen a fost acoperit cu brânză de capră, curmale și o mulțime de ceapă roșie. Salata a fost destul de delicioasă, iar porția a fost generoasă. Cu siguranță aș recomanda salata. Flammkuchenul avea un gust mediu

dfontaine
23.02.2021

Am ajuns la Speyer devreme pentru a ne înregistra la hotel, așa că ne-am oprit aici pentru micul dejun. Nimeni nu vorbea engleză, așa că a rămas la mine să trag din cunoștințele mele de limbă germană. Din moment ce nu existau imagini în meniul micului dejun, chelnerița și ... am reușit să-mi dau seama ce este totul, iar noi am avut niște mese grozave. Ouăle Benedict au fost o alegere bună, iar OJ-ul proaspăt stors a fost un succes

Facebook
3.9 ★ din 495 comentarii
Foursquare
3.7 ★ din 75 comentarii
Google
4.0 ★ din 1 comentarii
Tripadvisor
3.6 ★ din 217 comentarii
Yelp
3.1 ★ din 60 comentarii
Int Restaurants
4.4 ★ din 2292 comentarii
Speisekarte
4.1 ★ din 11 comentarii
Googlevalidate
3.8 ★ din 2547 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Speyer