Recenzii - Anasazi
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 11.06.2021
Ne place brunch la Inn din Anasazi. O atmosferă minunată, relaxantă și mâncăruri locale delicioase. Și un serviciu excelent
Mâncarea a fost excelentă. Soția mea avea scoici și am avut somonul. Ambele perfect pregătite. Sala de salată și caracatită au fost, de asemenea, încântătoare. Serviciul a început foarte bine, dar chiar nu-mi place să aștept verificarea. minute după ce a întrebat. Singura mea plângere. Dacă nu pentru totalul stelei
Nu este unul bun! Nu scriu în mod normal recenzii negative, dar nu mă pot ajuta după ce am mers la uimitorul Santacafe în seara asta. Ce un diferență a cerut o masă specială și a rezervat o săptămână în avans. Călătorim de multe ori la Santa FE de multe ori și soția mea a crescut în apropiere, dar nu a mers niciodată la Anastasi pentru cină. Serviciul a fost prietenos, dar aparținea într-un restaurant de la Denny, nu un restaurant de mare tortilla a fost plat, bland și rece somonul era rece, dar decent Porțiunea de scallops a fost Generousthe Octopus a fost delicată, dar mică ghici că ne-am așteptat mai mult și ar fi fost la stele dacă am evaluat noaptea trecută, dar acum cu comparația menționată anterior ... Salvați-vă banii dacă vă așteptați o experiență uimitoare de mese
Serviciul a fost în timp util și prietenos, bucurați-vă foarte mult de masa mea
Timpurile sunt grele cu problema virusului și toate restaurantele au un timp greu. S-ar putea să mă întorc aici dacă lucrurile din lume se îmbunătățesc. Meniul a fost foarte limitat și numai în afara scaunelor disponibile. De inteles. Acestea fiind spuse, mesele noastre au fost mediocre în cel mai bun caz și absolut nu merită prețul pe care l-am plătit. Pentru un pahar de vin este, de asemenea, ridicol