IL Tesoro - SANIBEL
IL Tesoro
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru IL Tesoro
Recenzii
Rezervare la mijlocul săptămânii! Mese aglomerate, mici, strânse, dar autentice, ca și cum ai mânca în subsolul bunicii italiene! Așteptați-vă să vă așteptați la masă, în ciuda rezervării, pentru că oamenii nu vor pleca! Poate că fac overbook! Nu alegeți oferte speciale, care sunt dublate ca preț, față de selecțiile de meniu! O bucată de biban de mare, cu paste, nimic altceva, care nu merită! Pâine nimic special, dar ar trebui să fie pentru un restaurant italian! Și nu scăpați ieftin cu ulei de măsline! Selecție de vinuri italiene decente! Probabil supraevaluat! Nu mă voi întoarce, ci voi vizita în schimb Il Cielo de pe insulă! Valoare mai bună, servicii alimentare mai bune
În general, nu ne plac restaurantele zgomotoase, dar vom ierta mult pentru personalul agreabil și mâncarea excelentă. Toată lumea a crezut că pastonul lor de mâncare, vițelul, fettuccini și părul de înger erau fabuloși. Suntem aici pentru o lună și cu siguranță ne vom întoarce. Este mic. Aglomerat. Zgomotos. Dar este un zgomot cald și prietenos și, în timp ce a existat o mică așteptare în ciuda rezervării noastre, personalul de așteptare a apărut instantaneu și nu a fost o așteptare lungă pentru mâncare. Dacă vă plac mâncărurile delicioase ... încercați
Totul a fost minunat - specialul de coaste scurte a fost fabulos! Dar fiți atenți: acest restaurant ca mulți alții de pe insulă nu are licență de băuturi alcoolice. Este doar bere și vin
Ne place Il Tesoro! Este un element esențial pe lista noastră de rezervări la cină, când suntem pe Sanibel. Suntem clienți repetenți și cealaltă seară nu a făcut excepție de la experiențele noastre din trecut ..... a fost o masă minunată. Am comandat antipasta, burrata specială și anghinare pentru aperitive yum! Pasta, Zuppa d’pesce și chili de mare special pentru antipate nimeni nu a fost dezamăgit. Am avut un chelner excelent care ne-a permis să ne luăm timpul și să ne bucurăm de fiecare curs după ce am comandat. Atmosfera este foarte ciudată și un spațiu redus poate fi puțin tare dacă mai târziu seara când restaurantul este plin. Bucătăria este chiar la intrarea în restaurant și puteți mirosi și vedea toate mesele minunate pe măsură ce sunt create. Totul este făcut la comandă și are cu siguranță un gust de casă. Ei fac rezervări ..... și aș recomanda cu tărie să le faceți cu mult timp în avans în timpul perioadei aglomerate de vacanță de primăvară. Un sanibel trebuie
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
