Recenzii - Union Kitchen & Tap Gaslamp
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 07.02.2023
Acesta este un minunat restaurant italian italian vechi care amintește de altă dată. A fost o zi înzăpezită și restaurantul nu a fost aglomerat pentru prânz, dar mâncarea a fost minunată. Pâinea era proaspătă și delicioasă. Minestrone de casă era ușoară și parfumată. Creveții erau excelenți. A fost ziua de naștere a prietenei mele, iar ospătarul nostru a adus un desert delicios cu un mesaj în ciocolată din proprie inițiativă. Vom reveni în orice caz.
Mâncare bună, serviciu atent, italiană simplă bine făcută. ideal pentru o cină în familie
Surprins plăcut că acest restaurant minunat a fost deschis în ziua de Anul Nou! Și mai surprins că au avut un fel de mâncare de dovlecei cu dovlecei pe speciale - delicioase! Și ... panna cotta !!! Yum!
Mâncare delicioasă și personal plăcut. Este consistentă de calitate și porții bune. A fost o minunată descoperire de Crăciun!

