Kuse - Sampaloc
Kuse
Descriere
Imagini
Recenzii
De la vremea imprevizibilă a lui Tagaytay a fost un farmec - o oprire și du-te dans care călătorește spre și spre destinația noastră pe jos. Am decis să mâncăm Bulalo la Kusé din cauza vremii de BRR și că posterul ne-a chemat doar pentru căldură. A renunțat să fie meh. Bulaloul era os, iar carnea era dură. Ukoy nu avea creveți, puiul prăjit a fost gustat mai bine w / o mulțime de sos de soia, iar Sisig a fost ciudat + Turonul 10pcs a fost la fel de mare ca degetul mare. Doar pancit lucban și orezul din Dulong au fost oarecum la trecerea mea. De asemenea, nu toate în meniu au fost disponibile w / c a fost argh!
Alimentele sunt minunate! Mai ales Bulalo și pizza subțire de crustă! Singurul lucru pe care nu-mi place a fost serviciul! Este puțin cam lent pare lipsa lor de personal, astfel încât ei nu pot face față tuturor cerințelor clienților. Oricum, prietenii mei și mi-a plăcut atât de mult mâncarea!
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

