Rezervare - Amado
Cerere de rezervare pentru Amado
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către Amado. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
Amado probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
Amado a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +557133223520 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
Amado
Recenzii
Mediu super-liniștit, serviciu fantastic, mâncărurile sunt super-bine făcute. Locația nu a putut fi mai bună de către marina cu o vedere uimitoare. Meniu cu un amestec tradițional și contemporan. Lista vinurilor internaționale.
Un exemplu clasic al unui restaurant popular care nu ia în considerare complet angajamentul de a servi (pentru că el crede că poate scăpa de ea). Familia mea a vizitat pe 29/12/2015 cu o rezervare de 1:30 confirmată de hotelul nostru. Wen a sosit cu 6 minute întârziere, iar Maitre D 'ne-a spus fără să ne uităm chiar la rezervele pe care le-am pierdut masa. Când am cercetat acest lucru, el a spus că era prea rău și acesta a fost Salvador. El a promis că ne găsește o masă și 30 de minute mai târziu ne-a pus afară la soare în căldură 34C. Un local mi-a spus că nu fac niciodată acest lucru, deoarece este prea fierbinte. După așteptare pentru o eternitate pentru meniuri, am trebuit să merg peste și să iau unii dintr-un chelner. Am cerut băuturi și nimic nu sa întâmplat timp de 30 de minute, așa că a trebuit să intru și să mă prefac la comanda de la bar și apoi să iau o tavă și să-mi servesc familia. I-am întrebat politicosul pe Mitre D "să fie așezat în interior și mi-a spus că ar trebui să mă alătur din nou liniei (deși a reușit să locuiască rapid oaspeții pe care părea să știe). Apoi am primit un chelner care a încercat cu adevărat și a fost foarte mult bun. Dar când a trecut după ora 15:30 și încă nu am primit nici un fel de mâncare pe care trebuia să o amuzim prin strângerea mâinilor și cerându-ne pe Maitre D "să ne lăsăm să mâncăm ceva, orice. Când prânzul nostru (cina) a sosit în cele din urmă, mâncarea a fost rezonabilă, dar asta nu a putut compensa serviciul îngrozitor și nerespectarea completă a confortului oaspeților. Am fost așa că așteptăm cu nerăbdare să mâncăm aici, dar a fost absolut dezamăgitor. Cheful are o reputație destul de o reputație, dar este distrusă de distribuția de sprijin.



