Recenzii - Cafe 37
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 31.03.2021
Mâncarea de aici este absolut delicioasă. Ingrediente excelente și mâncăruri frumos executate. Cu adevărat fin
Aceasta a fost a doua vizită la Cafe și nu va fi ultima mea. Ei au făcut o slujbă minunată în timpul covidului pentru a continua să ofere mâncăruri creative și delicioase, oferind un serviciu impecabil, în timp ce mențin în același timp mesele îndepărtate din punct de vedere social. Am început cu doi începători: Burrata era frumoasă și Ravioli Brânză de capră a fost excelentă. Am răsturnat salata și fiecare a avut Mielul special ca principalul nostru. Mielul a fost gătit la perfecțiune un mediu și un mediu rar. Tortul căzut de ciocolată pentru desert a fost visul unui ciocolic. Serviciul a fost atent fără să fie intruziv. Am recomandat foarte mult cafenea



