Recenzii - Waikiki

Gustare De Luat, Înghețată, Cafea

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 3614 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Recenzii disponibile doar în IT
Facebook
4.0 ★ din 52 comentarii
Google
4.2 ★ din 1387 comentarii
Restaurantguru
4.1 ★ din 230 comentarii
Tripadvisor
3.4 ★ din 182 comentarii
Int Restaurants
4.2 ★ din 1753 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Reggio Emilia