Lebanon and Beyond - Randwick
Lebanon and Beyond
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Lebanon and Beyond
Recenzii
M-am dus la Liban și dincolo de prima dată ieri și am fost plăcut surprins. M-am bucurat în special de pui de usturoi cu sosul de usturoi și homul pufos. Și porțiile erau cu adevărat generoase ... Mă întorc.
Libanul și dincolo este un restaurant confortabil libanez găzduit într-o clădire Art-Deco. Acestea oferă o serie de mâncăruri libanale tradiționale, inclusiv mielul Kofta, Felafel și faimosul lor pui de carne de usturoi. Am încercat puiul de pui și spanac pe vizita mea aseară. Pe de o parte, fileul / pieptul de pui sunt marinate cu paprika și la grătar pe un fracțiune. Juicy și delicat, ele sunt apetisante și delectabile. Pe de altă parte, piesa de spanac a fost puțin dezamăgitoare. Aciditatea marinarului acru copleșește textura naturală și aroma de spanac.
Sunt șocat că acesta este unul dintre cele mai mari restaurante în zonă. Suntem 5 persoane din diferite părți ale lumii și toți am găsit acest loc în cel mai bun caz. Scufundările au fost medii, Kibbehul era uscat, Kousa Mashi era bland, salata a fost umezită în oțet până la punctul de necunoscut, scoaba de carne de vită a ieșit și nu a fost doar niște benzi de carne de vită fără nici unul din publicitate sos. Singurele lucruri care erau bune au fost cârnații (pe care le presupun că au fost cumpărați magazin) și Kebabul Shish. Nici unul dintre noi dintre noi nu se plângea, dar masa a fost atât de dezamăgitoare și supraevaluată că am simțit nevoia de a comenta și când am făcut managerul "Așa vom găti" și că am fost "una în o sută". Am fost la multe restaurante libaneze în multe orașe și acest lucru a fost atât de departe de bine. Curând după aceea am terminat mâncarea, dar am așteptat 25 de minute pentru ca cineva să ne elibereze masa sau să ne ofere ceva, chiar dacă restaurantul era gol. A devenit clar că li sa spus să ne lase singuri de către manager. În cele din urmă a trebuit să intrăm înăuntru și să cerem unul dintre chelnerii să iasă și să-și elibereze masa, deoarece noi stivuirea plăcilor încă nu le-am indicat că le-am dorit. Dar, pe măsură ce 3 personal diferit a venit succesiv pentru a lua plăcile, nimeni nu a întrebat dacă am vrea altceva sau factura sau orice altceva. În general, alimentele foarte dezamăgitoare și supraevaluate, gestionarea ignorantă și serviciul sărac. Trebuie să existe mâncare mai bună în această parte a orașului.
Sunt șocat că acesta este unul dintre cele mai mari restaurante în zonă. Suntem 5 persoane din diferite părți ale lumii și toți am găsit acest loc în cel mai bun caz. Scufundările au fost medii, Kibbehul era uscat, Kousa Mashi era bland, salata a fost umezită în oțet până la punctul de necunoscut, scoaba de carne de vită a ieșit și nu a fost doar niște benzi de carne de vită fără nici unul din publicitate sos. Singurele lucruri care erau bune au fost cârnații (pe care le presupun că au fost cumpărați magazin) și Kebabul Shish. Nici unul dintre noi dintre noi nu se plângea, dar masa a fost atât de dezamăgitoare și supraevaluată că am simțit nevoia de a comenta și când am făcut managerul "Așa vom găti" și că am fost "una în o sută". Am fost la multe restaurante libaneze în multe orașe și acest lucru a fost atât de departe de bine. Curând după aceea am terminat să mănânci, dar am așteptat 25 de minute pentru ca cineva să ne elibereze masa sau să ne ofere ceva, chiar dacă restaurantul a fost ... citiți mai mult
Platoul de amestec vegetarian a fost atât de bun! Mi-a plăcut!! Ea vine cu Homma, Tabbouli, fasole franceză, Bahtra, Falafel, conopidă prăjită și plăcintă de spanac și a fost incredibil de umplere și delicioasă. Este un platou vegetarian, dar cred că majoritatea este de fapt vegan atât de bine. Iubiți omul omului, cartofii și conopida prăjită, atât de mult. Doar defecțiunea este că doresc că au dat mai mult din conopidă și poate a lua de la altceva. A fost o porțiune foarte mică, probabil doar aproximativ 2 bucăți din memorie și este una dintre mâncărurile mele libaneze de toate timpurile, așa că eram un tad dezamăgit. Dar orice altceva mai mult decât destul de mult și am fost de fapt surprins de Falafel, pentru că am avut atât de multe întâlniri proaste cu ea, eram destul de sigur că l-am urât, dar aici era incredibil! Ca foarte bine. De asemenea, vă dau atât de multă pâine, astfel încât să fiți cu siguranță plină și mulțumită de sfârșitul acesteia. Recomandă foarte mult acest platou. Waratenib a fost în regulă, lămâia era foarte mare și greu de observat altceva, dar nu a fost prea rău. Serviciul a fost, de asemenea, incredibil de minunat, deci a făcut cu adevărat o masă plăcută și o seară în jur.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

