Isabella's Italian Grill - Randwick

#2 - Comandă Vegetarian Randwick, #3 - Comandă Asiatic Randwick, Cafenele
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Isabella's Italian Grill

Isabella's Italian Grill
3.6 / 5 (2467 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Shawna

Recenzii

★ 3.6 / 5 from 2467 reviews
soconnell
14.08.2017

Brekkie ieftin și vesel și cafea OK. Nimic special, dar este o valoare excepțional de bună. Scaune confortabile și personalul frumos. M-am mâncat la prânz - din nou a fost destul de mare.

robel-bernice
14.08.2017

Serviciul absolut îngrozitor și calitatea vieții. Partidul nostru a vizitat Isabella pentru ziua de naștere a tatălui meu. Cu toții am comandat rețele în același timp. Deoarece toate plasele au sosit în masă, chelnerița mi-a spus că i-am spus principalul meu membru care avea cotlete de miel. Am fost surprins să aud acest lucru, dar am optat pentru o altă instanță în ansamblu. Aproximativ 15 minute mai târziu, chelnerița a ieșit să-mi spună că au avut de fapt ciocolele de miel și sa decis că am avut asta în schimb. După încă 15 minute mai târziu, chelnerița a scos friptura. După ce v-ați informat că cotletele ar trebui să sosească, chelnerița a ieșit și a cerut scuze și a spus că nu au cotletele. Nu puteam să cred această comedie a greșelilor. Până atunci, cea mai mare parte a partidului și-a terminat masa. Managerul a ieșit apoi și-a cerut scuze pentru amestec și că nu va fi acuzată de masa mea. Apoi au scos friptura. Friptura nu a fost chiar gătită corect și a fost rece din piatră. Carnea sângeră peste întreaga placă, care este un coșmar absolut pentru cineva care își mișcă mediul gătit de carne. Am fost îngrozit în acest serviciu. Jale După ce am discutat calitatea alimentelor cu ceilalți membri ai partidului, am recunoscut că serviciul total și calitatea alimentelor au fost rușinoase pentru toate mesele. Trei membri ai partidului au comandat "Paella", care nu era altceva decât orezul gătit cu calamari gătite în partea de sus. Pasta, care a fost comandată pe Riancé, nu a fost fiartă proaspătă - sosul a fost făcut clar dintr-o cutie. Singurele două mese, care au gustat în mod rezonabil, erau cele două pești și jetoane. Jale Jale Serviciul absolut îngrozitor și calitatea vieții. Nu aș recomanda acest loc nimănui, chiar dacă ar fi ultimul restaurant al Pământului! Dacă aș putea anula această revizuire, zero de zece, aș fi!

rosetta70
14.08.2017

Serviciul absolut îngrozitor și calitatea vieții. Partidul nostru a vizitat Isabella pentru ziua de naștere a tatălui meu. Cu toții am comandat rețele în același timp. Din moment ce toate plasele au ajuns în tabel, chelnerita mi-a spus că i-am spus membru al meu principal care avea cotlete de miel. Am fost surprins să aud acest lucru, dar am optat pentru o altă instanță în ansamblu. Aproximativ 15 minute mai târziu, chelnerița a ieșit să-mi spună că au avut de fapt ciocolele de miel și sa decis că am avut asta în schimb. După încă 15 minute mai târziu, chelnerița a scos friptura. După ce v-am informat că cotletul ar trebui să ajungă, chelnerița a ieșit și a cerut scuze și a spus că nu au avut cotlet. Nu puteam să cred această comedie de greșeli. Până atunci, cea mai mare parte a partidului și-a terminat masa. Managerul a ieșit apoi și-a cerut scuze pentru amestec și că nu va fi acuzată de masa mea. Apoi au scos friptura. Friptura nu a fost chiar gătită corect și a fost ... Citiți mai mult

stracke-shawna
14.08.2017

Mare loc. Cel mai bun, pizza delicioasă. Acordați atenție mult mai puțin decât restaurante similare de calitate. Personalul era prietenos și mâncarea a fost pregătită rapid. Va reveni din nou.

fleta49
14.08.2017

Cel mai bun raport preț-performanță. Aș recomanda cu siguranță micul dejun de ciuperci din brânză topită. Navele gri sunt, de asemenea, destul de bune. Serviciul ar putea fi mai bun. Jale Jale Valorez fiecare bănuț. Mai ales 7 mic dejun dolar.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: