Recenzii - Red Monkey Tavern
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 22.10.2020
Foarte mare prezență și serviciu! Mâncarea este foarte bună, iar facilitățile sunt curate!
Ne-a plăcut întotdeauna mâncarea lor, atmosfera este excelentă, personalul este uimitor. Băuturi .... merită bine Nu am fost niciodată dezamăgit! Doresc să existe o îngrijire de zi, astfel încât să putem petrece mai mult timp și să ne bucurăm de evenimentele din viața de noapte lol
Mâncarea a fost ok, dar chelnerița nu a fost deloc bună. Abia ne-a dat atenție și s-a grăbit foarte mult de câteva ori când a trecut. De asemenea, a încurcat administrarea cardului de credit pe care am vrut să îl folosim pentru plată și a spus că nu va trece, așa că am ajuns să plătim numerar. Apelând la bancă, s-a descoperit că chelnerița a introdus o dată de expirare greșită și a încercat o singură dată. Dezamăgit