Recenzii - Red Monkey Tavern

Spaniol, Băuturi, Pub

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.2 din 5
Bine | 3193 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 22.10.2020

4.7 ★ din 53 comentarii
gregg82
22.10.2020

Foarte mare prezență și serviciu! Mâncarea este foarte bună, iar facilitățile sunt curate!

ratke-kian
22.10.2020

Ne-a plăcut întotdeauna mâncarea lor, atmosfera este excelentă, personalul este uimitor. Băuturi .... merită bine Nu am fost niciodată dezamăgit! Doresc să existe o îngrijire de zi, astfel încât să putem petrece mai mult timp și să ne bucurăm de evenimentele din viața de noapte lol

lkrollis
22.10.2020

Mâncarea a fost ok, dar chelnerița nu a fost deloc bună. Abia ne-a dat atenție și s-a grăbit foarte mult de câteva ori când a trecut. De asemenea, a încurcat administrarea cardului de credit pe care am vrut să îl folosim pentru plată și a spus că nu va trece, așa că am ajuns să plătim numerar. Apelând la bancă, s-a descoperit că chelnerița a introdus o dată de expirare greșită și a încercat o singură dată. Dezamăgit

Yelp
2.5 ★ din 403 comentarii
Opentable
3.6 ★ din 24 comentarii
Int Restaurants
3.5 ★ din 2713 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Raleigh