Recenzii - Intro
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.4 din 5 Impresionant | 2890 comentarii
A fost Staniša Gojgić la Intro în:
Cunoscusem restaurantul pentru meniul de mic dejun, care cred că este excelent. Am fost la cină și adevărul a fost că a fost destul de bun, nu am încercat mult din meniu, dar în general bun Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 09.10.2020
5.0 ★ din 49 comentarii
Google
4.5 ★ din 1097 comentarii
Tripadvisor
4.0 ★ din 99 comentarii
Yelp
4.9 ★ din 1 comentarii
Opentable
4.2 ★ din 96 comentarii
Restaurantguru
4.4 ★ din 431 comentarii
Gastroranking-mx
4.5 ★ din 1117 comentarii



